Aktuální fungování

Rádi bychom Vás rádi informovali, že jsme tu stále pro Vás a to v níže uvedených režimech fungování.

 • lockdown

Fungování prodejní a servisní sítě Renault

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně opatření souvisejících s aktuální situací jsou vám s účinností ode dne 12. dubna 2020 naše provozovny plně k dispozici v níže popsaných režimech fungování. 

 

Objednávky nových vozidel je možné realizovat on-line nebo telefonicky, následné předávání objednaných vozidel se realizuje po individuální domluvě s vaším prodejcem ve venkovních prostorách našich provozoven. 

 

Servis nových vozidel a prodej náhradních dílů je plně v provozu.Prodej náhradních dílů je realizován on-line nebo telefonicky, případně během vaší osobní návštěvy v našich provozovnách.

Prodej

Servis vozidel Renault

Renault Servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete plně využívat našich dalších služeb jako např. odtah vozu, dezinfekce vozu nebo prodej náhradních dílů, včetně atraktivní nabídky pneumatik.

 

Zarezervujte si předem čas pro Vámi požadované servisní úkony online.

Prodej nových vozidel Renault

Prodej nových vozidel je možné realizovat online. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky RENAULT, případně navštivte náš Virtuální showroom Renault. 

 

S našimi prodejci se můžete spojit z pohodlí vašeho domova za pomoci telefonu nebo našeho online formuláře. Individuální předání nových vozů je možné realizovat po předchozí domluvě ve venkovních prostorách dealerství.

Testovací jízdy

Testovací jízdy budou realizovány v termínu a způsobem v souladu s platnými protiepidemiologickými opatřeními.

Podmínky TESTOVACÍ JÍZDY: 

 • Objednání online po dohodě s prodejcem.
 • Ve vozidle mohou být přítomny maximálně dvě osoby (vč. prodejce), které musí mít po celou dobu jízdy zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem v souladu s platnými normami.
 • Maximální doba testovací jízdy činí 15 min.
 • Vozidlo je vždy pro každou testovací jízdu důkladně dezinfikováno.

Značkové financování Renault Finance

Značkové financování Renault Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Renault, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.   

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali respirátor (vždy bez výdechového ventilu, splňující normu FFP2) nebo obdobnou ochranu dýchacích cest splňující normy ČSN EN14683+AC, které brání šíření kapének a chránili tak sebe, naše pracovníky a své okolí. Děkujeme.  

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum RENAULT.

nebo
Nalezených výsledků: 0
  Filtrovat hledání

  Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

  Zjistit více