NOVÝ RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% elektrický

již od 9 655 Kč měsíčně s financováním Renault Easy

Kangoo Van E-Tech
již od 9 655 Kč měsíčně s financováním Renault Easy

již od 9 655 Kč měsíčně s financováním Renault Easy

open Sesame by Renault® nejširší boční vstup ve své kategorii 1,45 m

nejširší boční vstup ve své kategorii 1,45 m open Sesame by Renault

největší dojezd ve své kategorii až 300 km

největší dojezd ve své kategorii až 300 km

nejprodávanější užitkové vozy v České republice

nejprodávanější užitkové vozy v České republice

TO NEJLEPŠÍ Z RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

Kangoo Van E-Tech

100% elektrický

Plánujte své každodenní dojíždění s klidem. Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický má nejnovější lithium-iontovou baterii se 100% využitelnou kapacitou 45 kWh. Výkon nebo prostor? Už si mezi nimi nemusíte vybírat. Díky uložení baterie pod podlahou využívá nové Kangoo Van E-Tech 100% elektrické svůj nákladový prostor na maximum.

testovací jízda
Kangoo Van E-Tech

VYBAVENÍ NAVRŽENÉ TAK, ABY ZLEPŠILO VAŠE PODNIKÁNÍ

17 asistenčních systémů řidiče

Vaše bezpečnost je naší prioritou. Asistenční systémy ve vašem Kangoo Van E-Tech 100% elektrickém vám pomohou při tažení přívěsu nebo při dlouhých jízdách. Je vybaven adaptivním tempomatem, aktivním systémem nouzového brzdění a asistentem pro udržování v jízdním pruhu. Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický nabízí inovativní technologii pro bezproblémové jízdy. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad rear view assist.

více informací

Nabídka platí od 1. 9. do 31. 10. 2022. Nabídka financování Renault Easy platí pro model Renault Kangoo van E-Tech 100% elektrický Advance EV45 11kW při akontaci 40 % a délce splácení 60 měsíců. Nabídka se vztahuje pouze na podnikatele a firmy. Renault Financial Services znamená financovaní poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o. Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce. Nový Renault Kangoo Van E-Tech 100% elektrický: kombinovaná spotřeba elektrické energie 17,8-18,7 kWh/km, žádné emise CO2 g/km. Pro homologaci vozidla byla použita metodika WLTP. Dojezd 300 km. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní. Údaj o pozici na českém trhu vychází z údajů o registraci vozidel kategorie n1 za rok 2021 publikovaných Svazem dovozců automobilů.