možnosti financování a služby

možnosti financování a službyRenault Arkana

financujte svůj vůz Renault Arkana

Úvěr, leasing nebo dlouhodobý pronájem: najděte řešení, které vám umožní realizovat koupi vozu. Všechny naše nabídky jsou k dispozici s akontací i bez akontace a bez administrativních poplatků.

objevte také

    

prodloužené záruky – možnosti financování a služby – Renault Arkana E-Tech full hybrid

prodloužené záruky

Smlouvy o prodloužení záruky Renault jsou koncipovány tak, aby počítaly s neočekávanými situacemi, jako je výměna nebo oprava mechanických, elektronických nebo elektrických dílů. Zahrnují také evropskou asistenci dostupnou nonstop. Máte klid až na 5 let nebo 150 000 km.​ 

servisní smlouvy – možnosti financování a služby – Renault Arkana E-Tech full hybrid

servisní smlouvy

Naše servisní smlouvy a balíčky jsou sestaveny tak, aby zajistily nejlepší údržbu vašeho vozu. Pomocí řešení na klíč snadno prodloužíte jeho výkon a životnost.

vaše služby Renault

síť a údržba

Usnadněte si údržbu svého vozu Renault Arkana v naší síti a využijte monitoring na dosah ruky pomocí smartphonu a aplikace My Renault.

konektivní údržba – možnosti financování a služby – Renault Arkana E-Tech full hybrid

online údržba

S konektivní údržbou se objednejte na nejvhodnější termín. Pomůže vám včas odhalit závady nebo naplánovat díly, které je třeba vyměnit, jako je baterie, brzdové destičky atd., abyste mohli svůj vůz Renault Arkana využívat co nejlépe.

My Renault – možnosti financování a služby – Renault Arkana E-Tech full hybrid

váš každodenní partner

Aplikace My Renault vám usnadní každodenní život poskytnutím kompletní zkušenosti z vašeho smartphonu: online služby, poloha vozu, plán servisu s historií servisních úkonů, interakce s dealerstvím, asistenční služby a další. Aplikace vše v jednom.

Nabídka financování 0% navýšení pro model Renault Arkana Evolution mild hybrid 140 EDC: 629 000 Kč vč. DPH, výše úvěru: 314 500 Kč, jednorázová splátka hrazená klientem: 314 500 Kč (50 % pořizovací ceny); výpůjční pevná úroková sazba: 0%, RPSN: 5,2 %, Délka úvěru 36 měsíců, měsíční splátka úvěru: 8 736 Kč, celková měsíční splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení: 9 766 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč, celková částka k uhrazení: 351 580 Kč.Sazby pojištění jsou kalkulované jako průměrné sazby, které se mohou lišit dle jednotlivého zákazníka. Renault Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s.r.o.

 

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.