Nový CAPTUR

E-TECH Plug-in hybrid

Hvězda městských SUV je nyní plug-in hybrid

CAPTUR E-TECH Plug-in - plug-in hybridní SUV

CAPTUR umožnuje elektrickou jízdu, kdykoli chcete!

Díky novému plug-in hybridnímu pohonu můžete jezdit s Novým CAPTUR v elektrickém režimu přes týden, každý den jej nabíjet, a na delší víkendové výlety jej přepnout na hybrid! Nemusíte dělat žádné kompromisy.

Vybavení

Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

To nejlepší z modelu CAPTUR je stále zde: Personalizovatelný vzhled, špičkové bezpečnostní systémy a praktická posuvná a sklopná sedadla.

Renault CAPTUR - MULTI-SENSE plug-in hybridní SUV

Pomocí MULTI-SENSE si můžete přizpůsobit váš Nový CAPTUR podle své nálady. Vyberte si ze tří nastavitelných jízdních režimů a osmi schémat osvětlení interiéru. V režimu PURE máte možnost jezdit plně na elektrický pohon při rychlosti až 135 km/h.

Renault CAPTUR E-TECH - multimediální systém EASY LINK

S EASY LINK si užijete přizpůsobitelný multimediální systém, který je intuitivní a uživatelsky přátelský. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlišením může mít velikost až 9,3". Najděte nabíjecí stanice na mapě během okamžiku. Sledujte změny v toku energie. Snadno upravte nastavení dobíjení baterie a také teplotu na palubě vozu.

Renault CAPTUR E-TECH - 10,2” přístrojový štít

Kromě vybraného režimu zobrazení MULTI-SENSE můžete najít vše, co potřebujete vědět o stavu nabíjení baterie, změnách v toku energie, dojezdu a rekuperaci energie, přímo před očima.

MOTORY

CAPTUR E-TECH: Nekompromisní plug-in hybrid!

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

Nepřekonatelné potěšení z jízdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozu v hybridním voze? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Váš vůz se nastartuje stejně tak tiše a zrychlí stejně tak rychle jako plně elektrický vůz a nabídne vám tak maximální pohodlí.

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

Přizpůsoben jakémukoli životnímu stylu!

Užijte si svobody volby díky Novému CAPTUR E-TECH Plug-in. Díky jeho dvěma pohonným jednotkám se můžete během pracovního týdne projíždět po městě s dojezdem až 65 km, a poté na víkendový výlet přepnout na hybridní pohon. Řešení, které je skutečně univerzální!

Renault CAPTUR Plug-in hybrid

Zkušenosti v oblasti elektromobilů v Novém Renault CAPTUR

Jezděte v naprostém klidu díky našim 10letým odborným zkušenostem v oblasti elektromobilů Renault Z.E.! Využijte výhod čisté mobility a lepší spotřeby paliva díky inovativní převodovce a technologii rekuperace energie, která se inspirovala přímo světem Formule 1!

Jste připraveni usednout za volant Nového Renault CAPTUR E-TECH Plug-in?

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nový CAPTUR
Nový CAPTUR
Již od 425 000 Kč
Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Již od 494 000 Kč
Nové ZOE
Nové ZOE
Již od 835 000 Kč
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více