Vnější vzhled hybridního městského vozu CLIO

CLIO E-TECH HybridVše, co očekáváte od vozu CLIO, s výhodami hybridního pohonu

CLIO je nyní hybridní

S novým hybridním pohonem poskytuje CLIO E-TECH hybrid nepřekonatelný zážitek z jízdy a ještě vyšší úsporu paliva.

Vybavení

Objevte všechny výhody Reanult CLIO

Prostorný interiér, velké obrazovky s online připojením, vysoká úroveň bezpečnosti a nejmodernější asistenční systémy řidiče.

Renault CLIO E-TECH Hybrid - systém automatického nouzového brzdění

CLIO je vaším strážným andělem. Sleduje dopravu a zjišťuje, zda nedochází k nečekané situaci. Prudké brzdění, chodec náhle vstupující do vozovky... CLIO vás varuje a dokonce umí automaticky použít nouzové brzdění.

Renault CLIO E-TECH Hybrid - systém EASY LINK

Nový multimediální systém EASY LINK je přizpůsobitelný multimediální systém, který je intuitivní a uživatelsky přátelský. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlišením může mít velikost až 9,3".

Renault CLIO E-TECH Hybrid - vyhledávání adres Google

Potřebujete naplánovat výlet do Bratislavy nebo si vybrat italskou restauraci? Najděte tu správnou destinaci pomocí podrobných informací Google s více než 100 miliony bodů zájmu.

MOTORY

CLIO E-TECH hybrid: hybridní technologie v kompaktním balení

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon

Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Účinné ve městě i na dálnici

Hybridní pohon umožňuje ve městě uspořit až 40% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. CLIO E-TECH je univerzální: žádné kabely, vysoký výkon, pohodlný interiér, zkrátka všechno, co očekáváte od  poslední generace modelu CLIO.

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Nový pocit z jízdy

CLIO E-TECH hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Okamžitá odezva jeho elektromotorů, společně se speciální multimódovou automatickou převodovkou nabízí úžasné zrychlení a plynulé řazení. Užijte si různé režimy MULTI-SENSE pro personalizovaný jízdní zážitek.

Výsledky testovacích jízd elektromobilu Renault E-TECH Drive

Podívejte se, jak je CLIO E-TECH Hybrid ekonomický a ekologický!

Jste připraveni usednout za volant vozu CLIO E-TECH?

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

CLIO
CLIO
Již od 325 000 Kč
Nový CAPTUR E-TECH
Nový CAPTUR E-TECH
Již od 755 000 Kč
Nové ZOE
Nové ZOE
Již od 845 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více