Nové CLIO E-TECH Hybrid

Vše, co očekáváte od vozu CLIO, s výhodami hybridního pohonu

Vnější vzhled hybridního městského vozu CLIO

Nové CLIO je nyní hybridní

S novým hybridním pohonem poskytuje Nové CLIO E-TECH hybrid nepřekonatelný zážitek z jízdy a ještě vyšší úsporu paliva.

Vybavení

Objevte všechny výhody Nového Reanult CLIO

Prostorný interiér, velké obrazovky s online připojením, vysoká úroveň bezpečnosti a nejmodernější asistenční systémy řidiče.

Renault CLIO E-TECH Hybrid - systém automatického nouzového brzdění

Nové CLIO je vaším strážným andělem. Sleduje dopravu a zjišťuje, zda nedochází k nečekané situaci. Prudké brzdění, chodec náhle vstupující do vozovky... Nové CLIO vás varuje a dokonce umí automaticky použít nouzové brzdění.

Renault CLIO E-TECH Hybrid - systém EASY LINK

Nový multimediální systém EASY LINK je přizpůsobitelný multimediální systém, který je intuitivní a uživatelsky přátelský. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlišením může mít velikost až 9,3".

Renault CLIO E-TECH Hybrid - vyhledávání adres Google

Potřebujete naplánovat výlet do Bratislavy nebo si vybrat italskou restauraci? Najděte tu správnou destinaci pomocí podrobných informací Google s více než 100 miliony bodů zájmu.

MOTORY

Nové CLIO E-TECH hybrid: hybridní technologie v kompaktním balení

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Až 80 % času jízdy ve městě na čistě elektrický pohon

Zažijte elektrickou jízdu, jako nikdy dříve. Nové CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spalovací motor s obzvláště úspornou multimódovou automatickou převodovkou. Výsledek: 100% rozjezdů na elektrický pohon, optimalizovaná jízda na elektrický pohon až z 80 % času ve městě a zážitek z tiché elektrické jízdy

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Účinné ve městě i na dálnici

Hybridní pohon umožňuje ve městě uspořit až% paliva ve srovnání s klasickým benzínovým pohonem. Nové CLIO E-TECH je univerzální: žádné kabely, vysoký výkon, pohodlný interiér, zkrátka všechno, co očekáváte od  poslední generace modelu CLIO.

Renault CLIO E-TECH Hybrid

Nový pocit z jízdy

Nové CLIO E-TECH hybrid vám přináší systémový výkon 140 koní. Okamžitá odezva jeho elektromotorů, společně se speciální multimódovou automatickou převodovkou nabízí úžasné zrychlení a plynulé řazení. Užijte si různé režimy MULTI-SENSE pro personalizovaný jízdní zážitek.

Jste připraveni usednout za volant vozu Nové CLIO E-TECH?

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nové CLIO
Nové CLIO
Již od 289 000 Kč
Nový CAPTUR E-TECH
Nový CAPTUR E-TECH
Již od 750 000 Kč
Nové ZOE
Nové ZOE
Již od 845 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více