MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID - plug-in hybridní sedan

Nový Renault MEGANE E-TECH Plug-in hybridKompaktní hatchback nyní jako plug-in hybrid

MEGANE je k dispozici také jako Plug-in hybrid

MEGANE je vybaven novou pohonnou jednotkou E-TECH Plug-in hybrid. Představuje to nejlepší z obou světů a nabízí vám nepřekonatelné zážitky z jízdy. Jezděte v elektrickém režimu od pondělí do pátku. O víkendech přepněte na hybridní režim a vydejte se na cestu bez obav z dojezdu.

VYBAVENÍ

Vše, co MEGANE nabízí, nyní také v plug-in hybridní verzi!

MULTI-SENSE - MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Tři jízdní režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožňují přizpůsobit si náladu v interiéru vašeho vozu. Nastavte si osvětlení interiéru a upravte zvuk motoru tak, jak máte rádi. V režimu Pure máte možnost jezdit plně na elektrický pohon rychlostí až 135 km/h. Přepnutím na režim MySense nebo Sport zkombinujete elektromotor a spalovací motor k získání dynamičtější jízdy. V režimu Sport si za volantem užijete ještě zábavnější jízdu.

Interiér - MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Zobrazte si, kde se nachází nabíjecí stanice a snadno naprogramujte nabíjení vaší baterie přímo na vaší dotykové obrazovce easy link. Na displeji řidiče můžete mít pod kontrolou úroveň nabití vaší baterie a snadno najdete naše inovativní asistenční systémy řidiče a navigační informace.

Nabíjecí kabely - MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Dobíjejte jednoduše! Doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě... Naprogramujte si nabíjení vašeho vozu z vašeho účtu MY Renault nebo přes váš multimediální systém easy link a nabíjejte váš Megane E-TECH plug-in hybrid za pouhé 3 hodiny na veřejném nabíjecím místě (16A)* nebo za 5 hodin z domácí zásuvky (10A).

 

* Kabely flexi-charger a pro wallbox jsou k dispozici volitelně.

MY Renault - MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Přihlaste se ke svému účtu MY Renault ze svého chytrého telefonu a prohlédněte si úroveň nabití vaší baterie, naprogramujte nabíjení nebo přednastavení optimální teploty prostoru pro cestující ve vašem vozu Megane E-TECH plug-in hybrid.

POHONNÁ JEDNOTKA

Plug-in hybrid

Technologie MEGANE E-TECH Plug-in hybrid převzatá ze světa F1 kombinuje dva elektromotory a benzinový motor o objemu 1,6 l. Díky našim zkušenostem vám můžeme nabídnout nesrovnatelné potěšení z jízdy.

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Univerzální hatchback

Váš MEGANE E-TECH Plug-in hybrid nabízí dojezd na čistě elektrický pohon až 50 km* v kombinovaném režimu, takže si můžete vychutnat jízdu bez klasického paliva. Ať již se vydáváte za každodenními povinnostmi nebo na dovolenou, jezděte s klidem v duši. Nemusíte si dělat starosti s dojezdem, protože můžete přepínat mezi pohonem na elektřinu a hybridním pohonem.

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Nepřekonatelné zážitky z jízdy

MEGANE E-TECH Plug-in hybrid nabízí plynulou a tichou jízdu s nesrovnatelnou odezvou a ještě lepším zrychlením. Díky kombinaci inovativní multimódové převodovky a motoru o výkonu 160 k a objemu 1,6 l nové generace vám nabízí nepřekonatelné potěšení z jízdy.

MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Nižší spotřeba paliva

S plug-in hybridním pohonem E-TECH se vůz automaticky rozjíždí v elektrickém režimu. Nižší spotřeba paliva a emisí CO2 jak na krátkých, tak i dlouhých cestách (až o 70 %*). Aktivací režimu „B“ na převodovce optimalizujete rekuperaci energie.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.

* V kombinovaném cyklu WLTP

VARIANTY

MEGANE E-TECH Plug-in hybrid

Zen

Zen

Již od 475 000 Kč
Hlavní vybavení
Intens

Intens

Již od 550 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +
R.S. Line

R.S. Line

Již od 585 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +

Jste připraveni vzít vůz MEGANE E-TECH Plug-in hybrid na projížďku?

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Již od 475 000 Kč
Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Již od 475 000 Kč
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Již od 795 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více