Nový Renault MEGANE Grandtour

E-TECH Plug-in hybrid

Vždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid

MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in - dobíjecí hybrid

Nový MEGANE Grandtour je nyní k dispozici v plug-in hybridní verzi!

Nový MEGANE Grandtour je vybaven novou pohonnou jednotkou E-TECH PLUG-IN HYBRID. Představuje to nejlepší z obou světů a nabízí vám jedinečné zážitky z jízdy. Jezděte v elektrickém režimu od pondělí do pátku. Stačí každý den jedno nabití. O víkendech přepněte na hybridní režim a vydejte se na cestu bez obav z dojezdu.

 

Výhody elektrického pohonu s univerzálností hybridu!

Vybavení

Nový MEGANE Grandtour může nabídnout mnohem více než jen to, že se jedná o hybridní vůz!

Štíhlá silueta, pohodlný interiér, modulární zavazadlový prostor... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID představuje to nejlepší z nabídky vozů MEGANE Grandtour se všemi výhodami hybridu.

Renault MEGANE Grandtour - MULTI-SENSE plug-in hybrid

Tři jízdní režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožňují přizpůsobit si náladu v interiéru vašeho vozu. Nastavte si osvětlení interiéru a upravte zvuk motoru tak, jak máte rádi. V režimu PURE můžete jet čistě na elektrický pohon při rychlostech až do 135 km/h. Přepnutím do režimu MySense nebo Sport využijete funkci E-SAVE a zajistíte, že baterie bude mít minimální úroveň nabití 40 %.

Renault MEGANE Grandtour E-TECH - multimediální systém EASY LINK

Zobrazte si snadno nabíjecí stanice na mapě a naprogramujte nabíjení vaší baterie přímo na vaší 9,3“ dotykové obrazovce EASY LINK. Na přizpůsobitelném 10,2” displeji řidiče můžete mít pod kontrolou úroveň nabití vaší baterie a snadno najít naše inovativní asistenční systémy řidiče a navigační informace.

Renault MEGANE Grandtour E-TECH - displej řidiče hybridního vozu

Dobíjejte snadno! Ať jste doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě... naprogramujte nabíjení z vašeho účtu MY Renault nebo vašeho multimediálního sytému EASY LINK. Nabijte váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID za pouhé 3 hodiny na veřejném nabíjecím místě (16A)*, nebo za 5 hodin pomocí kabelu pro domácí nabíjení (10A).

 

*Flexi-Charger a kabely Wallbox jsou k dispozici volitelně.

Renault MEGANE Grandtour E-TECH - My Renault

Přihlaste se ke svému účtu MY Renault a prohlédněte si úroveň nabití vaší baterie, naprogramujte nabíjení nebo předehřátí prostoru pro cestující ve vašem voze Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID na optimální teplotu z vašeho chytrého telefonu.

POHONNÉ JEDNOTKY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID: dobíjecí hybrid

Naši odborníci představili hybridní řešení pro každého vytvořené na základě našich zkušeností v motoristickém sportu a odborných zkušeností v oblasti elektromobilů Renault Z.E..

Renault MEGANE Grandtour plug-in hybrid

Univerzální kombi

Pro každodenní použití můžete jezdit bez obav ohledně spotřeby paliva. Váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID nabízí dojezd na elektrický pohon až 65 km(1) ve městě. Plánujete vyrazit na dovolenou? Užijte si klid v duši. Stačí přepnout mezi hybridním a elektrickým pohonem. Cestujte bez omezení dojezdu (až 50 km(2) elektrické jízdy ve smíšeném režimu).

Renault MEGANE Grandtour plug-in hybrid

Nové zážitky z jízdy

Plynulá a tichá jízda, nesrovnatelná odezva a ještě silnější zrychlení a rozjezd... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID je kombinací inovativní inteligentní automatické převodovky Multi-mode s motorem 1,6 l nejnovější generace, aby vám nabídly nepřekonatelné potěšení z jízdy.

Renault MEGANE Grandtour plug-in hybrid

Kontrolovaná spotřeba paliva

S plug-in hybridní pohonnou jednotkou E-TECH můžete využít výhod 100% elektrického rozjezdu ke snížení spotřeby paliva a snížení emisí CO2 u krátkých i dlouhých tras (až o 70 %(2)). Pro ještě lepší úsporu paliva si vyberte režim „B“ na vaší převodovce, aby váš vůz rekuperoval ještě více energie.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.

(1) ve městě WLTP (podléhá konečnému schválení)

(2) v kombinovaném cyklu WLTP (podléhá konečnému schválení)

Jste připraveni usednout za volant vozu Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID?

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nové CLIO E-TECH

Nové CLIO E-TECHJiž od 494 000 Kč

Nový CAPTUR E-TECH

Nový CAPTUR E-TECHJiž od 750 000 Kč

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více