Megane Grandtour E-Tech plug-in - dobíjecí hybrid

RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRIDvždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid

Megane Grandtour je nyní k dispozici v plug-in hybridní verzi!

Megane Grandtour je vybaven novou pohonnou jednotkou E-Tech plug-in hybrid. Představuje to nejlepší z obou světů a nabízí vám jedinečné zážitky z jízdy. Jezděte v elektrickém režimu od pondělí do pátku. Stačí každý den jedno nabití. O víkendech přepněte na hybridní režim a vydejte se na cestu bez obav z dojezdu. Výhody elektrického pohonu s univerzálností hybridu!

vybavení

Megane Grandtour může nabídnout mnohem více než jen to, že se jedná o hybridní vůz!

Štíhlá silueta, pohodlný interiér, modulární zavazadlový prostor... Megane Grandtour plug-in hybrid představuje to nejlepší z nabídky vozů Megane Grandtour se všemi výhodami hybridu.

Renault Megane Grandtour - Multi-sense plug-in hybrid

Tři jízdní režimy (Pure, MySense a Sport) vám umožňují přizpůsobit si náladu v interiéru vašeho vozu. Nastavte si osvětlení interiéru a upravte zvuk motoru tak, jak máte rádi. V režimu PURE můžete jet čistě na elektrický pohon při rychlostech až do 135 km/h. Přepnutím do režimu MySense nebo Sport využijete funkci E-SAVE a zajistíte, že baterie bude mít minimální úroveň nabití 40 %.

Renault Megane Grandtour E-Tech - multimediální systém Easy Link

Zobrazte si snadno nabíjecí stanice na mapě a naprogramujte nabíjení vaší baterie přímo na vaší 9,3“ dotykové obrazovce Easy Link. Na přizpůsobitelném 10,2” displeji řidiče můžete mít pod kontrolou úroveň nabití vaší baterie a snadno najít naše inovativní asistenční systémy řidiče a navigační informace.

Renault Megane Grandtour E-Tech - displej řidiče hybridního vozu

Dobíjejte snadno! Ať jste doma, v práci nebo na veřejném nabíjecím místě... naprogramujte nabíjení z vašeho účtu MY Renault nebo vašeho multimediálního sytému Easy Link. Nabijte váš Megane Grandtour plug-in hybrid za pouhé 3 hodiny na veřejném nabíjecím místě (16A)*, nebo za 5 hodin pomocí kabelu pro domácí nabíjení (10A).

 

* Flexi-Charger a kabely Wallbox jsou k dispozici volitelně.

Renault Megane Grandtour E-Tech - My Renault

Přihlaste se ke svému účtu MY Renault a prohlédněte si úroveň nabití vaší baterie, naprogramujte nabíjení nebo předehřátí prostoru pro cestující ve vašem voze Megane Grandtour plug-in hybrid na optimální teplotu z vašeho chytrého telefonu.

nabíjení

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Domácí nástěnná nabíjecí stanice

doma

Nabíjejte svůj plug-in hybridní vůz doma snadno a rychle.

Jak na to:

 • Váš autorizovaný prodejce Renault Vám představí nabídku nabíjecích řešení a zprostředkuje kontakt na certifikovaného elektrikáře.
 • Certifikovaný elektrikář následně provede osobní prohlídku místa instalace u Vás doma.
 • Po prohlídce místa instalace Vám elektrikář navrhne řešení pro Váš domov včetně seznamu nutných kroků a úprav.
 • Po výběru ideálního řešení pak provede instalaci a uvedení do provozu nabíjecího místa.
Nabíjení vozu v práci

v práci

Rostoucí počet podniků instaluje pro své zaměstnance nabíjecí místa pro elektromobily. Nabíjejte Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid po příjezdu do práce ze všech běžných dobíjecích stanic, které umožňují nabíjení střídavým proudem!

Veřejná nabíjecí stanice

v síti veřejných nabíjecích míst

Na nabíjecích místech v nákupních centrech, parkovištích v centrech měst nebo na veřejných silnicích můžete svůj vůz pohodlně dobít. Než stihnete nakoupit a zajít do kina, tak bude vůz plně nabit.

Možnosti nabíjení vozu u vás doma

Standardní zásuvka 220V

domovní zásuvka 230V

 • Jednoduché nabíjení pomocí kabelu, který je v základní výbavě u našich plug-in hybridních modelů 
 • Pro elektrické vozy je možné nabíjecí kabel zakoupit u autorizovaného prodejce Renault
 • Nabíjení výkonem až 2,3 kW
 • Délka kabelu – 6,5 m
 • Pro nabíjení je doporučeno dle standardů ČSN používat vyhrazenou domovní zásuvku na 230V (zásuvka nesmí sloužit k jinému účelu)
 • Nejsnadnější a nejdostupnější řešení nabíjení
Zásuvka a kabel Green‘Up

zásuvka Green‘Up

3 690 Kč

 

 • Zásuvkou a kabelem GreenUp můžete nabíjet elektromobil výkonem až 3.6kW
 • Samostatný nabíjecí kabel může být použit v jakékoli domovní průmyslové zásuvce a nabíjet elektromobil výkonem až 2.3kW
 • Nabíjecí kabel lze objednat samostatně v opci nebo zakoupit u autorizovaného prodejce Renault (cena 10 490 Kč)
 • Délka kabelu – 6,5 m
 • Pro nabíjení je doporučeno dle standardů ČSN používat tuto GreenUp zásuvku jako vyhrazenou domovní zásuvku na 230V (zásuvka nesmí sloužit k jinému účelu)
 • Ideální řešení pro domácnosti s jedním elektrickým / plug-in hybridním vozidlem
 • Rychlé a jednoduché řešení nabíjení

pohonné jednotky

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid: dobíjecí hybrid

Naši odborníci představili hybridní řešení pro každého vytvořené na základě našich zkušeností v motoristickém sportu a odborných zkušeností v oblasti elektromobilů Renault.

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

univerzální kombi

Každodenní dojíždění nebo cesta na dovolenou, jezděte bez obav z vysoké spotřeby paliva. Využijte možnosti přepínání mezi čistě elektrickým a hybridním pohonem. Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid nabízí elektrický dojezd až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP.

Renault Megane Grandtour plug-in hybrid

nové zážitky z jízdy

Plynulá a tichá jízda, nesrovnatelná odezva a ještě silnější zrychlení a rozjezd... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid je kombinací inovativní inteligentní automatické převodovky Multi-mode s motorem 1,6 l nejnovější generace, aby vám nabídly nepřekonatelné potěšení z jízdy.

Renault Megane Grandtour plug-in hybrid

kontrolovaná spotřeba paliva

S plug-in hybridní pohonnou jednotkou E-Tech můžete využít výhod 100% elektrického rozjezdu ke snížení spotřeby paliva a snížení emisí CO2 u krátkých i dlouhých tras (až o 70 %(1)). Pro ještě lepší úsporu paliva si vyberte režim „B“ na vaší převodovce, aby váš vůz rekuperoval ještě více energie.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.

(1) v kombinovaném cyklu WLTP (podléhá konečnému schválení).

Výsledky testovacích jízd elektromobilu Renault E-Tech Drive

Podívejte se, jak je Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ekonomický a ekologický!

Renault Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

NOVÉ CLIO E-TECH
NOVÉ CLIO E-TECH
již od 500 000 Kč
NOVÝ CAPTUR E-TECH
NOVÝ CAPTUR E-TECH
již od 755 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více