komfort, vnitřní prostor a rozměry

komfort, vnitřní prostor a rozměry Renault Rafale

Vstupte do vozu Renault Rafale a objevte prostor s pečlivě propracovaným každým detailem, kde vládnou vysoce kvalitní materiály. Díky svému vnitřnímu prostoru, špičkové výbavě a posedlosti komfortem je Renault Rafale skutečně jedinečným SUV kupé.

Rafale E-tech hybrid – openR link – modulární uspořádání

komfort v interiéru

Renault Rafale nabízí vysoký komfort díky špičkové výbavě, pečlivému přístupu k detailům a prostornému interiéru v přední i zadní části interiéru vozu.

Renault Rafale E-Tech hybrid – modulární uspořádání

prostor pro nohy v druhé řadě

Díky rozvoru 273 cm zajišťuje Renault Rafale cestujícím špičkové pohodlí: Prostor pro nohy v druhé řadě o délce 30,2 cm, který patří k nejlepším ve své kategorii, a prostor pro hlavu v druhé řadě o výšce 89 cm* – to vše při zachování elegantního designu SUV kupé.

 

* v závislosti na verzi.

Renault Rafale E-Tech hybrid – modulární uspořádání

inteligentní zadní opěrka ingenius®

Zadní loketní opěrka ingenius® je zaměřena na multimédia. Najdete zde úložné prostory pro tablety a chytré telefony, dva USB-C vstupy, dva nastavitelné držáky určené pro pohodlné používání tabletů a chytrých telefonů a rovněž dva držáky pro upevnění lahví s vodou nebo cestovních hrnků.

Renault Rafale E-Tech hybrid – modulární uspořádání

otvor pro lyže

Tento otvor je přístupný ze zavazadlového prostoru a umožňuje převážet dlouhé předměty (např. lyže) po celé délce vozu, od zavazadlového prostoru až po přední sedadla, aniž by bylo nutné sklopit celou zadní lavici.

Renault Rafale E-Tech hybrid – modulární uspořádání

objem zavazadlového prostoru

Objem zavazadlového prostoru o velikosti 630 l* se po sklopení zadní lavice rozšíří na 1900 l. Tato všestrannost vám umožní používat vozidlo podle vašich potřeb.

 

*Zavazadlový prostor 530 dm3 (standard VDA).

objemy a rozměry vozu

Délka, výška, šířka... Zjistěte vše, co chcete vědět o vnitřních a vnějších rozměrech vozu Renault Rafale.