HIPPIE CAVIAR HOTEL KONCEPT

Střešní terasa, vnější postel, dodávka dronem, 5hvězdičkový komfort a ještě mnohem víc.

 

Nový elektrický koncept Renault znovuobjevuje obytný vůz.

 

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

HIPPIE CAVIAR HOTEL KONCEPT: ÚNIK Z CIVILIZACE S ÚROVNÍ PĚTIHVĚZDIČKOVÉHO HOTELU

Hippie Caviar Hotel Koncept

VIP DODÁVKA SE SLUŽBAMI NA MÍRU

Alt Image C29

prémiová dodávka s šik designem ve stylu Hippie

Hippie Caviar Hotel se chlubí dynamickou a výraznou přídí odpovídající designu nového modelu Renault Trafic. Povrchová úprava obytné části vytváří efekt bílého betonu, přední část vozu je vyvedena v mořsky zelené barvě nazvané "Almond Flakes". Palubní deska s proutěným efektem je zvýrazněna koženými prvky. Interiér je inspirován pokoji v pětihvězdičkových hotelech a využívá propojení s okolní přírodou. Jeho elegantní design je bohatý na přírodní materiály, jako je exotické dřevo, len nebo vlna.

Alt Image C29

luxus pro nomády

Hippie Caviar Hotel nabízí lavici, která se promění ve velmi pohodlnou postel o rozměrech 145 cm x 195 cm. V poloze „rozjímání“ směřuje lavice ven. Jeho závěsy a otevřené víko zavazadlového prostoru vás chrání před špatným počasím a zároveň chrání vaše soukromí. V „útulné“ poloze stojí lavice a rohová židle proti sobě, aby uvnitř vytvořily příjemný prostor. Střešní terasa přístupná ze zatahovacího žebříku poskytuje další prostor k trávení času, který je vybaven konferenčním stolkem a dvěma odnímatelnými opěradly.

Alt Image C29

zrozen k prémiuovým zážitkům

Hippie Caviar Hotel nabízí jedinečný špičkový zážitek se službami hodnými pětihvězdičkového hotelu: Dodávka logistického kontejneru (sprcha, toaleta, elektrická nabíjecí stanice atd.) na místo zvolené zákazníkem. Služby concierge k objednání online s doručením dronu přímo na střechu nebo k lavici v poloze „rozjímání“.

IKONICKÁ ESTAFETTE

renault estafette

přes 60 let úspěchu

Obytný vůz Estafette předběhl svou dobu a oslovil zejména první surfaře - v té době vzácné - a obecněji rodiny, které milovaly přírodu a dobrodružství. Tatu skvěle vybavenou dodávku ze šedesátých let, s lavicemi přeměnitelnými na palandy, kuchyňským koutem a dvouplotýnkovým sporákem, lednicí a odnímatelným stolem, bylo možné spatřit při jízdě napříč silnicemi Francie i Evropy.

Díky své ploché podlaze, nezávislému zavěšení kol, minimálnímu poloměru otáčení, špičkové kabině a posuvným bočním dveřím se Estafette stala velmi úspěšnou a změnila pohled na užitková vozidla. Nejprve s jeho zářivými oranžovými, žlutými a modrými barvami. Pak se svou univerzálností a ovladatelností.


Ve spolupráci se společností Sabem (Société Anonyme Bois Et Matériaux) byla v 60. letech představena verze Campervan. Ultra trendy vozidlo od té doby znovu získalo na popularitě a jeho nádherný retro styl si získal spoustu srdcí!