Objevte pátou generaci ikonického modelu Renault CLIO

Renault CLIO, nejúspěšnější francouzské auto všech dob, kterého se prodalo již 15 milionů kusů.

Designed for living

Nový Renault CLIO

Pokračovatel ságy, která trvá bezmála 30 let

s celkovým zvýhodnění až 25 000 Kč a zimními pneumatikami zdarma

Výhodný protiúčet

ve výši 15 000 Kč

Financování

s 0% navýšením

Zimní pneumatiky zdarma

Speciální nabídka COOOL financování

0% úrok

O Kč za pojištění GAP v prvním roce

0% poplatek

Stylový exteriér

Stylový exteriér

Smyslné linie, dynamický profil a nová světla s technologií full LED… Nové CLIO si vás získá na první pohled svým moderním a dynamickým stylem, který je ještě zdůrazněn novým metalickým lakem oranžová Valencia.

Kamerový systém 360°

Kamerový systém 360°

Nové CLIO představuje nejnovější pokročilé asistenční systémy, které jsou seskupeny pod značku Renault EASY DRIVE. Tyto systémy usnadní řízení a parkování, včetně kamerového systému 360° a parkovacího asistnenta Easy Park Assist.

Revoluční interiér

Revoluční interiér

Nové CLIO prošlo revoluční proměnou a nyní je vybaveno vysoce kvalitními materiály a vkusnými detaily. S novým kokpitem zaměřeným na řidiče a pohodlnými sedadly si užijete jízdu, která bude inspirací pro vaše smysly.

Audiosystém BOSE®

thumbnail

Společnosti Renault a BOSE navrhly na míru pro Nové CLIO inovativní audiosystém. S 8 reproduktory a dokonale integrovaným Fresh Air subwooferem si vychutnáte úžasný zážitek z hudby.

Hands-free karta Renault

Hands-free karta Renault

Odemykejte, startujte a zamykejte své Nové CLIO s naprostou lehkostí. Když se přiblížíte ke svému vozu, přivítá vás zapnutím světel a automatickým odklopením zpětných zrcátek.

Nový systém EASY LINK

Nový systém EASY LINK

Zcela nový palubní systém EASY LINK nabízí přizpůsobitelný, snadno ovladatelný a uživatelsky přívětivý multimediální systém s dotykovým displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou až 9,3“.

Poznejte Nový Renault CLIO

Nabídka platí od 1. 1. 2020 do 29.2.2020. Reprezentativní příklad financování Coool poskytovaného společností RCI Financial Services, s. r. o. pro model Renault CLIO V 1.0 Tce 100 Zen: Pořizovací cena předmětu financování vč. DPH je 294 000 Kč; spotřebitel uhradí z vlastních zdrojů: 161 700 Kč (55% z pořizovací ceny) a bude čerpat úvěr 132 300 Kč, pevná úroková sazba: 0,00 % p. a., RPSN (zahrnuje pojištění): 9,2 %, p. a. 1. - 12. pravidelná měsíční splátka úvěru vč. pojištění: 3 564 Kč, 13. - 48. pravidelná měsíční splátka úvěru vč. pojištění 3 858 Kč, poplatek za poskytnutí úvěru 0 Kč, délka úvěru 48 měsíců, celková splatná částka včetně pojištění 181 656 Kč. Bonus při výkupu starého vozidla 15 000 Kč, se nevztahuje na výbavu Life. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Nový Renault CLIO: spotřeba 3,6–5,2 (l/100 km), emise CO2 94–118 (g/km). Uvedené spotřeby paliva a emise CO2 jsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault