ZAMÁVEJTE MĚSTU

NABÍDKA SEZONNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Arkana

Jste připraveni vyrazit?

Vyberte si vše, co potřebujete z naší bohaté nabídky sezonního příslušenství, které vás bude doprovázet na cestě za každým dobrodružstvím.

Vyberte si nosič kol, střešní tyče nebo box a využijte ještě větší kapacity vašeho vozu. Nebo sáhnete raději po koberečkách, či ochraně zavazadlového prostoru? Výběru a fantazii se meze nekladou. 

originální příslušenství

VYUŽIJTE NAŠÍ ZVÝHODNĚNOU NABÍDKU ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÁŠ RENAULT

Při nákupu příslušenství pro váš vůz nad 10 000 Kč získáte slevu 2 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 15 000 Kč získáte slevu 3 000 Kč, při nákupu příslušenství nad 20 000 Kč získáte slevu 4 000 Kč. Nabídka se vztahuje na ceny příslušenství bez montáže. Pro více informací kontaktujte vašeho prodejce Renault.

prislusenstvi Renault

Nosiče kol

již od 2 890 Kč 

 

Střešní tyče

již od 4 290 Kč

Sada koberečků 

již od 990 Kč  

prislusenstvi Renault

Střešní boxy

již od 9 190 Kč 

Ochrana zavazadlového prostoru

již od 1 290 Kč  

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez montáže. Více informací o zvýhodněné nabídce příslušenství naleznete na renault.cz/nase-sluzby/prislusenstvi-renault. O konkrétní nabídce a cenách se informujte u participujících partnerů Renault. Renault Česká republika, a. s., si vyhrazuje právo na změnu uvedených cen, výše slev a technické specifikace výrobků bez předchozího upozornění. Nabídka je pouze informativní a není závaznou nabídkou k uzavření kupní smlouvy. Použité obrázky jsou ilustrativní. Tisková chyba vyhrazena.