Společnost Renault odhaluje

Nový Renault ARKANA

Rezolutní hybrid

Nowa ARKANA SUV Coupé

Chcete dostávat ty nejnovější informace o Novém Renault ARKANA? Není nic jednoduššího!

Renault ARKANA SUV kupé

Nové hybridní SUV se stylem kupé!

  • Renault ARKANA SUV kupé R.S. Line

SUV kupé s úžasným vzhledem - ikonická verze R.S. Line

Ve voze Nová ARKANA se snoubí štíhlé linie a odolný styl. Má dozadu ubíhající linii střechy, velkou světlou výšku, přední a zadní ochranné kryty podvozku a podběhy kol jako klasické SUV. Plynulá silueta, která zaujme na první pohled.

S její verzí R.S. Line zažijete ještě vyšší dávku emocí. Zamilujte si její exkluzivní barvu Oranžová Valencia, sportovní čelní masku, 18” černé disky kol z lehké slitiny s červenými detaily a dvojitou koncovku výfuku…

  • Chytrá kabina vozu ARKANA SUV kupé

Kabina, která v sobě spojuje pohodlí a technologii

Posaďte se pohodlně do chytré kabiny vozu Nová ARKANA a vychutnejte si uživatelsky přívětivé zážitky s online připojením. Učiňte své první kroky k autonomnímu řízení s jeho systémem Renault EASY DRIVE. Užijte si pohodlí a bezpečnost jízdy s asistenčními systémy řidiče. Objevte, jak vám systém pro personalizaci MULTI-SENSE poskytne zážitky na palubě vozu šité na míru. Zůstaňte ve spojení díky multimediálnímu systému EASY LINK a vyhledávání adres Google. Bez ohledu na to, v jaké situaci se nacházíte, budete nadšeni z jeho řízení!

  • Renault ARKANA E-TECH HYBRID

Technologie E-TECH HYBRID pro ještě lepší zážitky z jízdy

Získejte nové zážitky z jízdy v jedinečném stylu. Přichází přímo ze světa motoristického sportu. Inovativní technologie E-TECH HYBRID vozu Nová ARKANA je dokonalým spojením dynamiky a vysokého výkonu.


Se dvěma elektromotory a multimódovou automatickou převodovkou můžete jezdit po městě v plně elektrickém režimu až 80 % doby. Není zapotřebí žádná elektrická přípojka! Inteligentní baterie vozu Nová ARKANA se dobíjí díky rekuperačnímu brzdění nebo během jízdy. Budete si tak moci užít okamžitou odezvu a úspornou jízdu na jakékoli silnici a ušetřit až 40 %* paliva v porovnání s ekvivalentním benzinovým motorem.

Dokonce i benzinové verze jsou palivově efektivnější díky 12voltovému „mild-hybridnímu“ systému v kombinaci s turbomotorem o objemu 1,3 litru. Špičková hybridní metoda ke snížení emisí CO₂ a spotřeby paliva, a to vše při současném zajištění dokonalého pohodlí a plynulé jízdy.

 

*WLTP ve městě (podléhá konečnému schválení).

Renault ARKANA SUV kupé
Renault ARKANA SUV kupé

Prozkoumejte naši nabídku hybridních vozů

Notre gamme de véhicules hybrides

Renault, cestujte se špičkovými inovacemi

E-TECH Renault

E-TECH

Objevte naše hybridní pohonné jednotky přizpůsobené pro všechny

Prozkoumat
Nabídka osobních vozů Renault

Naše osobní vozy

Sedan, městský vůz, MPV, SUV... Zjistěte více o nabídce našich osobních vozů

Objevte

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více