Arkana - SUV Renault

RENAULT ARKANA

hybrid by natureceník
cena od
Renault Arkana E-Tech hybrid

Arkana E-Tech full hybrid

Hybridní technologie E-Tech inspirovaná motoristickým sportem, je dokonalým spojením výkonu a účinnosti. Ve městě se vždy rozjíždí na elektrický pohon, na který dokáže jet až 80 % času. Snižte svou spotřebu paliva až o 40 % v porovnání s podobným benzinovým motorem!

 

Při rekuperačním brzdění se během jízdy automaticky dobíjí baterie vašeho vozu Arkana E-Tech full hybrid. Užijte si příjemnou jízdu, bez ohledu na okolnosti, se skvěle reagujícím motorem a výborným zrychlením. Vůz Arkana E-Tech full hybrid se přizpůsobí všem vašim jízdním potřebám a nabídne optimální univerzálnost.

 

Nyní je hybridní technologie E-Tech ještě dostupnější.

zjistěte více o vozu E-Tech full hybrid

vzhled sportovní a prostorné SUV a exkluzivní varianta R.S. Line

Ve voze Arkana se snoubí štíhlé linie a robustní styl. Jeho jedinečný vzhled je výsledkem elegantní karoserie, velké světlé výšky a špičkového interiéru.

Ve variantě R.S. Line je efekt ještě silnější. Zamilujte si její exkluzivní barvu Oranžová Valencia, sportovní čelní masku, speciální disky kol s červenými detaily, dvojitou koncovku výfuku a další prvky.

pohodlí a technologie

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny

Asistenční systémy řidiče – Renault Arkana

15 asistenčních systémů řidiče Easy Drive

Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, upozornění před přijíždějícími vozidly při couvání a parkovací asistent Easy Park Assist jsou jen tři příklady funkcí navržených pro vylepšení vašeho pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto a další funkce jsou k dispozici prostřednictvím asistenčních systémů Renault Easy Drive, které vám pomohou na vašich cestách. Jste připraveni udělat první krok k autonomní jízdě?

Multimediální systém – Renault Arkana

multimediální systém Easy Link

S tímto multimediálním systémem – kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 9,3" centrální obrazovky vašeho vozu Arkana. 

Systém Multi-sense – Renault Arkana

Multi-sense

Zvuk a odezva motoru, řízení, výběr osvětlení interiéru a konfigurace displeje řidiče... Vyberte si ze 3 dostupných režimů jízdy (MySense, Eco a Sport) a přizpůsobte si své cestování pomocí systému Multi-sense.

verze

vyberte si variantu vozu, která vám bude nejlépe vyhovovat

verze

Equilibre
již od 711 000 Kč
porovnat verze

Renault Arkana podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
již od 465 000 Kč
AUSTRAL
AUSTRAL
již od 770 000 Kč