Arkana - SUV Renault

RENAULT ARKANA

hybrid by nature
8 392 Kč / měsíc

vzhled sportovní a prostorné SUV a exkluzivní varianta R.S. Line

Ve voze Arkana se snoubí štíhlé linie a robustní styl. Jeho jedinečný vzhled je výsledkem elegantní karoserie, velké světlé výšky a špičkového interiéru.

Ve variantě R.S. Line je efekt ještě silnější. Zamilujte si její exkluzivní barvu Oranžová Valencia, sportovní čelní masku, speciální disky kol s červenými detaily, dvojitou koncovku výfuku a další prvky.

pohonná jednotka

tichá, živá a s výbornou odezvou

Renault Arkana E-Tech hybrid

Arkana E-Tech hybrid

Hybridní technologie E-Tech inspirovaná motoristickým sportem, je dokonalým spojením výkonu a účinnosti. Ve městě se vždy rozjíždí na elektrický pohon, na který dokáže jet až 80 % času. Snižte svou spotřebu paliva až o 40 % v porovnání s podobným benzinovým motorem!

 

Při rekuperačním brzdění se během jízdy automaticky dobíjí baterie vašeho vozu Arkana E-Tech hybrid. Užijte si příjemnou jízdu, bez ohledu na okolnosti, se skvěle reagujícím motorem a výborným zrychlením. Vůz Arkana E-Tech hybrid se přizpůsobí všem vašim jízdním potřebám a nabídne optimální univerzálnost.

zjistěte více o vozu E-Tech hybrid

pohodlí a technologie

ovládněte silnice z pohodlí vaší kabiny

Asistenční systémy řidiče – Renault Arkana

15 asistenčních systémů řidiče Easy Drive

Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, upozornění před přijíždějícími vozidly při couvání a parkovací asistent Easy Park Assist jsou jen tři příklady funkcí navržených pro vylepšení vašeho pohodlí a bezpečnosti při jízdě. Tyto a další funkce jsou k dispozici prostřednictvím asistenčních systémů Renault Easy Drive, které vám pomohou na vašich cestách. Jste připraveni udělat první krok k autonomní jízdě?

Multimediální systém – Renault Arkana

multimediální systém Easy Link

S tímto multimediálním systémem – kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™ – snadno připojíte svůj chytrý telefon a získáte přistup ke všem vašim aplikacím a online službám prostřednictvím 9,3" centrální obrazovky vašeho vozu Arkana. 

Systém Multi-sense – Renault Arkana

Multi-sense

Zvuk a odezva motoru, řízení, výběr osvětlení interiéru a konfigurace displeje řidiče... Vyberte si ze 3 dostupných režimů jízdy (MySense, Eco a Sport) a přizpůsobte si své cestování pomocí systému Multi-sense.

verze

vyberte si variantu vozu, která vám bude nejlépe vyhovovat

Equilibre

Equilibre

  • hybrid
  • mild hybrid
již od 703 000 Kč
Techno

Techno

  • hybrid
  • mild hybrid
již od 760 000 Kč
R.S.Line

R.S.Line

  • mild hybrid
již od 834 000 Kč
E-Tech engineered

E-Tech engineered

  • hybrid
již od 884 000 Kč

Renault Arkana podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
již od 456 000 Kč
KADJAR
KADJAR
již od 643 000 Kč