Renault ESPACE

Cestujte „první třídou“

Zbrusu nový Renault ESPACE – velký crossover – exteriér

Vzhled Velký crossover nejvyšší třídy

Podívejte se na rozdíl! Odvážný zvenku a dokonale vybroušený zevnitř. ESPACE nese všechny charakteristické rysy crossoveru a navíc podtrhuje vaši osobnost. 

Zážitek na palubě vozu

Klid v duši zaštítěný technologiemi

Jízdní asistenti Renault EASY DRIVE, ekosystém Renault CONNECT, režimy MULTI-SENSE a ještě mnohem více. Využijte výhody inovací a usnadněte si svůj každodenní život.  

Renault ESPACE s technologií multi-sense a řadicí páka

MULTI-SENSE

S technologií Renault MULTI-SENSE si můžete přizpůsobit jízdu svého ESPACE přesně podle svých představ a požadavků: od výběru osvětlení, přes řízené odpružení podvozku, systém pohonu všech kol 4CONTROL, až třeba po reakce a zvuk motoru. 

Displej řidiče Renault ESPACE

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE

Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu! Adaptivní světlomety s technologií LED MATRIX VISION, společník při jízdě na dálnici nebo při uvíznutí v dopravní zácpě, aktivní detekce rozpoznání vozidel vzadu... Vychutnejte si ty nejlepší technologie na palubě svého ESPACE a cestujte s klidnou myslí.

Interiér vozu Renault ESPACE, palubní deska a dotyková obrazovka EASY LINK

Multimediální systém EASY LINK

Chytrá navigace, automatická aktualizace map, konektivita, rádio, mobilní aplikace a mnohem více... Díky systému Renault EASY LINK zůstanete na svých cestách připojeni a ve spojení. Všechny potřebné informace vidíte ve svém ESPACE zobrazené na středovém 9,3“ displeji.

Komfort a modulární rozvržení

Unikněte každodennímu stresu 

Prostorný, modulární a komfortní. S ESPACE bude každá vaše cesta jedinečným zážitkem.

Interiér přední části Renault ESPACE, sedačky v koženém provedení

Prvotřídní komfort

Prvotřídní únik... ESPACE je ideálním společníkem na dlouhé cesty. Jeho 5 nebo 7místná verze vás svým komfortem a sofistikovaností skutečně zaujme. Jste připraveni na výjimečný zážitek? 

Přední a zadní sedadla Renault ESPACE

Přizpůsobitelný modulární design

Využijte jeho modulární uspořádání na maximum! Sklopte sedadla svého ESPACE buď samostatně, nebo všechna najednou. Stačí jedno cvaknutí a interiér vašeho vozu vám dodá vše, co potřebujete – to je modulární design One Touch.

Verze

ESPACE INITIALE PARIS

Ikonický, prémiový model Renault, INITIALE PARIS stimuluje všechny smysly pasažérů: dotkněte se, zaposlouchejte se, přičichněte a vychutnejte si své pocity z jízdy.

  • Interiér Renault ESPACE INITIALE PARIS, sedadla

Vyžadujte dokonalost

Chcete jen to nejlepší? Čalounění z kůže Nappa ve světle šedé barvě Sand nebo černé Titan zvýrazněné dvojitým ozdobným prošitím, vyhřívaná, větraná a masážní sedadla řidiče a spolujezdce, relaxační opěrky hlavy a mřížka chladiče s emblémem INITIALE PARIS... Probuďte své smysly a umocněte si svůj prožitek z jízdy. 

Objevte ESPACE INITIALE PARIS

VERZE

Vyberte si verzi vozu ESPACE, která vám bude nejlépe vyhovovat

  • Initiale Paris

    Initiale Paris

    Již od 1 270 000 Kč
    Hlavní vybavení

Renault ESPACE podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Již od 617 000 Kč
Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více