MotoryNový Renault ESPACE

Nový Renault ESPACE – crossover

Objevte dostupné motory pro každou verzi

Initiale ParisInitiale Paris

Benzín (1)

TCe 225 EDC GPFJiž od
1 229 000 Kč
dCi 200 EDCJiž od
1 229 000 Kč

Podrobné specifikace

představení - spotřeba :

představení - spotřeba :

Další podrobnosti o motorech

Renault ESPACE - benzinový motor

Potěšení z jízdy

Zkombinujte pohodlí a vysoký výkon! Tento 4válcový benzinový motor 1,8 s přímým vstřikováním doplněný o dvouspojkovou 7stupňovou převodovku EDC nabízí dobrou odezvu za jakýchkoli okolností a poskytuje výkon 225 koní a vysoký točivý moment 300 Nm. Užijte si potěšení z jízdy díky tomuto motoru vyvinutému ve spolupráci s Renault Sport. Tento tichý motor představuje tu nejnovější technologii. Pomůže vám dostat pod kontrolu vaše emise CO2.

Propojte inovace a výkon! Váš vůz Nový ESPACE je vybaven 4válcovými naftovými motory nejnovější generace doplněnými o systém Adblue®.

Blue dCi 160 EDC 

Univerzální

 

Tento motor o výkonu 160 k je univerzální a dynamický. Poskytne vám skutečné pohodlí při každodenním použití. V kombinaci se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC vám jeho točivý moment 360 Nm, který je k dispozici již od 1500 ot/min zaručí vynikající jízdní zážitek a současně nižší spotřebu paliva a emise CO2.

Blue dCi 200 EDC 

Výkonný

 

Tento vysoce výkonný 200k motor ve spojení se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC s točivým momentem 400 Nm dostupným od 1750 ot/min vám nabízí silnou akceleraci a úžasné zrychlení při jakékoli rychlosti. 

Nový Renault ESPACE podrobně

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault