Motory Nový Renault ESPACE

Nový Renault ESPACE – crossover

Objevte dostupné motory pro každou verzi

Initiale ParisInitiale Paris

Diesel (1)

dCi 190 EDCJiž od
1 270 000 Kč

Podrobné specifikace

představení - spotřeba :

Další podrobnosti o motorech

Renault ESPACE - benzinový motor

Potěšení z jízdy

Zkombinujte pohodlí a vysoký výkon! Tento 4válcový benzinový motor 1,8 s přímým vstřikováním doplněný o dvouspojkovou 7stupňovou převodovku EDC nabízí dobrou odezvu za jakýchkoli okolností a poskytuje výkon 225 koní a vysoký točivý moment 300 Nm. Užijte si potěšení z jízdy díky tomuto motoru vyvinutému ve spolupráci s Renault Sport. Tento tichý motor představuje tu nejnovější technologii. Pomůže vám dostat pod kontrolu vaše emise CO2.

Propojte inovace a výkon! Váš vůz Nový ESPACE je vybaven 4válcovými naftovými motory nejnovější generace doplněnými o systém Adblue®.

Blue dCi 160 EDC 

Univerzální

 

Tento motor o výkonu 160 k je univerzální a dynamický. Poskytne vám skutečné pohodlí při každodenním použití. V kombinaci se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC vám jeho točivý moment 360 Nm, který je k dispozici již od 1500 ot/min zaručí vynikající jízdní zážitek a současně nižší spotřebu paliva a emise CO2.

Blue dCi 200 EDC 

Výkonný

 

Tento vysoce výkonný 200k motor ve spojení se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC s točivým momentem 400 Nm dostupným od 1750 ot/min vám nabízí silnou akceleraci a úžasné zrychlení při jakékoli rychlosti. 

Nový Renault ESPACE podrobně

Objevte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Již od 617 000 Kč
Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
Již od
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více