Motory Renault ESPACE

Nový Renault ESPACE – crossover

Objevte dostupné motory pro každou verzi

Initiale Paris
Initiale Paris

Diesel (1)

dCi 190 EDCJiž od
1 270 000 Kč

Podrobné specifikace

představení - spotřeba :

Další podrobnosti o motorech

  • Renault ESPACE - benzinový motor

Potěšení z jízdy

Zkombinujte pohodlí a vysoký výkon! Tento 4válcový benzinový motor 1,8 s přímým vstřikováním doplněný o dvouspojkovou 7stupňovou převodovku EDC nabízí dobrou odezvu za jakýchkoli okolností a poskytuje výkon 225 koní a vysoký točivý moment 300 Nm. Užijte si potěšení z jízdy díky tomuto motoru vyvinutému ve spolupráci s Renault Sport. Tento tichý motor představuje tu nejnovější technologii. Pomůže vám dostat pod kontrolu vaše emise CO2.

Propojte inovace a výkon! Váš vůz ESPACE je vybaven 4válcovými naftovými motory nejnovější generace doplněnými o systém Adblue®.

Blue dCi 160 EDC 

Univerzální

 

Tento motor o výkonu 160 k je univerzální a dynamický. Poskytne vám skutečné pohodlí při každodenním použití. V kombinaci se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC vám jeho točivý moment 360 Nm, který je k dispozici již od 1500 ot/min zaručí vynikající jízdní zážitek a současně nižší spotřebu paliva a emise CO2.

Blue dCi 200 EDC 

Výkonný

 

Tento vysoce výkonný 200k motor ve spojení se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC s točivým momentem 400 Nm dostupným od 1750 ot/min vám nabízí silnou akceleraci a úžasné zrychlení při jakékoli rychlosti. 

Renault ESPACE podrobně

Objevte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Již od 617 000 Kč
Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více