Elegantní design Grand SCENIC

Exteriér vozu Renault Grand SCENIC

Vnější vzhled

Obdivujte jeho úžasně tvarovaný profil

Za vozem Renault Grand SCENIC s aerodynamickými, moderními a stylovými liniemi se budou všichni otáčet.

  • Renault Grand SCENIC - pohled na zadní část
  • Renault Grand SCENIC životní styl
  • Nabídka vozů Renault Grand SCENIC

SILNÉ STRÁNKY

Mezi elegancí a moderností

Velká 20" kola ve standardní výbavě, hliníkové podélné střešní lišty s matným povrchem, svislé zadní lampy s 3D efektem, dvoubarevná karoserie... To vše naleznete u vozu Renault Grand SCENIC.

Typická LED světla

Nechte se unést novými typickými full LED světlomety ve tvaru písmene „C“ v přední i zadní části.* * Zadní typická světla jako příplatková výbava v závislosti na verzi.

Kola pro vůz Renault Grand SCENIC

20“ kola ve standardní výbavě, jaká v tomto segmentu ještě nikdy nebyla. Dvoubarevná karoserie a zvláštní barva hnědá Vision – vůz Renault Grand SCENIC je viditelně moderní.

Renault Grand SCENIC - podélné střešní lišty

Podélné střešní lišty vozu Renault Grand SCENIC z anodizovaného hliníku jsou praktické i elegantní a zvýrazňují jeho elegantní design.

Vzhled interiéru Oceňte jeho styl

Od prostoru na palubě vozu až po kvalitu zpracování, vůz Renault Grand SCENIC má vše, co potřebujete, aby byla celá rodina spokojená.

Renault GRAND SCENIC podrobně

Objevte podobné modely

ESPACE
ESPACE
Již od 1 270 000 Kč
Již od
KADJAR
KADJAR
Již od 595 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více