Renault KADJAR - Exteriér

Renault KADJARPro skutečné zážitky

VZHLED SUV s asertivním charakterem

Vůz KADJAR se vrací s ještě asertivnějším vzhledem. Na silnici jeho nová přední část, nově navržené nárazníky, anténa ve tvaru žraločí ploutve, nové typické LED světlomety a 17“ až 19“ disky kol z lehké slitiny přitahují pozornost. Na palubě si jistě povšimnete koženého interiéru a vysoce kvalitních detailů a zpracování.

Vybavení

Každodenní dobrodruh

KADJAR nabízí také to nejlepší z nejmodernějších technologií Renault se systémem varování při překročení povolené rychlosti, sledováním mrtvého úhlu či upozorněním před opuštěním jízdního pruhu.

Multimédia vozu KADJAR

Multimédia a audiosystémy

Se systémem R-LINK 2 máte okamžitý přístup k veškerému vašemu multimediálnímu obsahu. Co se týče zvuku, vyberte si to nejlepší s prémiovým audiosystémem Bose®.

Varování při překročení povolené rychlosti vozu KADJAR

Varování při překročení povolené rychlosti

Přizpůsobte svou jízdu podle dat z dopravního značení nasnímaných kamerou vozu. Když překročíte nejvyšší povolenou rychlost, na palubní desce a navigačním systému se objeví varování systému vizuálního varování při překročení povolené rychlosti.

Verze

Vyberte si verzi vozu Renault KADJAR, která vám bude nejlépe vyhovovat

Zen

Zen

Již od 595 000 Kč
Hlavní vybavení
Intens

Intens

Již od 648 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +

Renault KADJAR podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Již od 617 000 Kč
Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
Již od 430 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více