Rodinné SUV 4x4 Renault Koleos INITIALE PARIS

INITIALE PARIS
NOVÝ RENAULT KOLEOS

  • Šikmý pohled na přední část bílého vozu Koleos INITIALE PARIS

využijte výhod našich nejlepších zkušeností

Zaposlouchejte se, dotkněte se, prohlédněte si jej... Nový Koleos INITIALE PARIS je kombinací našich nejlepších zkušeností s novou interpretací, která probudí vaše smysly a podnítí vaši představivost.

SUV Koleos INITIALE PARIS 4x4
Renault Koleos INITIALE PARIS
Přední a zadní sedadla vozu Koleos INITIALE PARIS

Exkluzivní vybavení

Vnější vzhled vozu Koleos INITIALE PARIS v barvě černá Amethyst

zvolte si jedinečný styl

Nový Koleos INITIALE PARIS je vybaven stylovými prvky, které definují verzi Initiale Paris. Asertivní vzhled překonává očekávání a vyjadřuje sám sebe odvážným stylem.

Disky kol černého vozu Koleos INITIALE PARIS

výrazné označení

Vzhled vozu Nový Koleos INITIALE PARIS je zvýrazněn jeho typickými světlomety LED PURE VISION a 19" disky kol s diamantovým vzorem s výrazným vzhledem.

Kožený interiér vozu Renault Koleos INITIALE PARIS

vytříbená atmosféra

Čalounění z kůže Nappa v barvě černá Titanium nebo pískově šedá Sable s dvojitým ozdobným prošitím, specifické dekorační prvky a označení na palubní desce, volantu, dveřních panelech, prahových lištách a kobercích... Nechte se okouzlit jeho atmosférou.

Nový Renault Koleos podrobně

Objevte podobné modely

KADJAR
KADJAR
již od 608 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 440 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více