Megane Grandtour - exteriér

RENAULT MEGANE GRANDTOUR

technologií k úspěchu
7 701 Kč / měsíc
MEGANE Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

vzhled Elegantní a modulární kombi

Se štíhlou siluetou, pevnými rameny, kabinou vybavenou špičkovými technologiemi a propracovanými detaily nese Megane Grandtour hrdě znaky řady kombi a nabízí kombinaci elegance a univerzálnosti.

prostor a modulárnost

Upravte si svůj prostor na palubě vozu

S modulárním zavazadlovým prostorem a řadou úložných prostor vám Megane Grandtour nabízí kombinaci komfortu, stylu a pohodlí. Jsme na vaší straně každý den!

Zadní sedadla vozu Megane Grandtour

nakonfigurujte si svůj prostor podle svých potřeb

Máte při cestování hodně zavazadel? Díky zadním sedadlům Easy Break sklopným do roviny si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete, aniž byste obětovali pohodlí na palubě vozu Megane Grandtour. Chcete jej? Máte jej mít!

Přepravní kapacita vozu Nový MEGANE Grandtour

využijte výhod přizpůsobitelného zavazadlového prostoru

Díky velkému zavazadlovému prostoru (až 521 l), rekordní délce pro náklad (2,7 m) a chytrým řešením úložných prostor se Megane Grandtour přizpůsobí vašim potřebám tak, aby splnil i ta nejvyšší očekávání!

hybridní vůz

E-Tech plug-in hybrid

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy. Všechny výhody elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí nová plug-in pohonná jednotka E-Tech.

Exteriér vozu Megane Grandtour E-Tech

Megane Grandtour je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu E-Tech kombinující benzinový motor 1,6 l a dva elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru. Plánujete vyrazit na dovolenou? Vydejte se na dlouhé jízdy, aniž byste museli mít obavy ohledně dojezdu (až 50 km(1) jízdy na elektrický pohon v kombinovaném režimu).

zjistěte více o vozu E-Tech plug-in hybrid

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.
(1) V kombinovaném cyklu WLTP.

verze

Vyberte si verzi vozu Nový MEGANE Grandtour, která vám bude nejlépe vyhovovat

verze

Equilibre
již od 593 000 Kč
  • automatické přepínání dálkových světlometů
  • přístrojový štít s barevným multifunkčním displejem 7"
  • přední a zadní parkovací senzory
  • multimediální systém Easy Link 7", 6 reproduktorů
porovnat verze

verze

Megane Grandtour R.S. Line

Megane Grandtour R.S. Line zaujme svým štíhlým, sportovním vzhledem.

Exteriér vozu Megane Grandtour R.S. Line

sportovní kombi

Je vybaven ikonickým předním nárazníkem  F1-Blade z řady R.S., zadním nárazníkem zvýrazněným chromovanou koncovou výfuku, výraznými 17” a 18” disky kol, volantem potaženým kůží s dvojitým diamantem R.S., hliníkovými sportovními pedály, čalouněním Alcantara® s integrovanými opěrkami hlavy... Díky svým vášnivým liniím a vytříbeným ozdobným prvkům má Megane Grandtour co se týče stylu velký náskok. Stejně jako vy!

Renault Megane Grandtour podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

MEGANE
MEGANE
již od 563 000 Kč