Exteriér vozu MEGANE R.S. Line

R.S. Line

Renault MEGANE
  • Exteriér vozu Megane R.S. Line

odhalte svou sportovní stránku

Megane odhaluje svou novou verzi R.S. Line a ukazuje svůj jedinečný sportovní vzhled.

Megane R.S  Line - vnější vzhled přední části
Megane R.S  Line - vnější vzhled zadní části
Megane R.S  Line - interiér

Exkluzivní vzhled a vybavení

Exteriér vozu Megane R.S. Line

vzhled inspirovaný světem Renault Sport: vnější vzhled...

Přední nárazník s charakteristickým prvkem F1-Blade a spodní částí se vzorem včelí plástve, 17” disky kol Montlhéry nebo 18” disky kol Magny-Cours z lehké slitiny... Megane R.S. Line inspirovaný ikonickými modely Renault Sport dokonale vyjadřuje svou sportovní, ultradynamickou osobnost. Jste připraveni objevit nové vzrušující zážitky?

Volant, interiér - Megane R.S. Line

... a v interiéru

Chtěli jste někdy zažít, jaké to je být pilotem Formule 1? Volant potažený perforovanou kůží s vyraženým symbolem dvojitého diamantu R.S., sportovní pedály z kartáčovaného hliníku, sportovní sedadla se zesílenou boční podporou... Udělejte si pohodlí ve sportovním kokpitu a užijte si jedinečný zážitek. Na značky, připravit, start!

Palubní deska v interiéru - Megane R.S. Line

exkluzivní výbava

S černým interiérem přerušovaným červenými detaily, palubní deskou s obložením s karbnonovým vzhledem, černým potahem stropu, čalouněním Alcantara® s viditelným ozdobným prošitím a špičkovými materiály interiér vozu Megane vyjadřuje eleganci do posledního detailu.

Renault Megane podrobně

Objevte podobné modely

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
již od 535 000 Kč
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
již od 795 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více