MultimédiaRenault CLIO

Oranžový malý vůz CLIO

RENAULT EASY CONNECT

Nové CLIO: malý vůz s online připojením k vašim službám

Online tablet EASY LINKs dotykovou obrazovkou 9,3“

Skutečně palubní online počítač, tablet EASY LINK, vám umožňuje snadno ovládat všechny funkce vašeho vozu. Spusťte trasu navigace s dopravními informacemi v reálném čase, vyřizujte bezpečně telefonní hovory pomocí Bluetooth, nastavte si oblíbené rozhlasové stanice a používejte své aplikace pro mobilní telefon (Waze, Mapy Google nebo Spotify...) přímo na obrazovce vašeho vozu s kompatibilitou s aplikacemi Android Auto™ a Apple CarPlay™. A konečně, nenechte se ničím rušit od sledování dění na vozovce díky hlasovému ovládání.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Zjistěte více informací o Renault EASY LINK
Tablet s dotykovou obrazovkou v interiéru vozu CLIO
Interiér vozu CLIO

Inteligentní navigace

S integrovaným vyhledáváním Google na palubě vozu si můžete dopřát maximálně relevantní výsledky svého cílového místa. Při cestování se dopravní informace TomTom v reálném čase aktualizují každé 2 minuty, což vám umožňuje přesně vypočítat dobu příjezdu a využít tu nejvhodnější trasu.

 

Naplánujte si svůj příští výlet ve vašem obýváku pomocí aplikace MY Renault a stáhněte si trasu do svého vozu, abyste se mohli vydat na dovolenou v naprostém klidu. A konečně, můžete také najít nejbližší čerpací stanice ve vaší blízkosti a porovnat ceny paliva, abyste mohli najít takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Zjistěte více

Automatické aktualizace

Automaticky přijímejte nejnovější aktualizace! Díky technologii Auto-Update se pravidelné aktualizace vašich map se automaticky stahují a instalují do vašeho vozu.

 

* K dispozici v závislosti na verzi.

Zjistěte více
Profil oranžového vozu CLIO

Nový Renault CLIO podrobně

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault