Nový Renault MEGANE GrandCoupé

Technologická elegance pro radost z řízení

MEGANE GrandCoupé

DESIGN Atraktivní a vytříbený sedan

Díky sportovnímu profilu nově navržené přední části zvýrazněné chromovanou čelní maskou, nezaměnitelným světlometům C-Shape, 16“, 17“ a 18“ diskům kol a elegantnímu interiéru se špičkovými technologiemi si nový MEGANE GrandCoupé dokáže říct o pozornost. Jeho kouzlu podlehnete i vy.

Vítejte na palubě

Návykové technologie

Systém EASY LINK – MEGANE Sedan

Multimediální systém EASY LINK

Jste připraveni na online zážitky, jaké jste ještě nezažili? Díky multimediálnímu systému EASY LINK, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte na 9,3“ centrální obrazovce nového vozu MEGANE GrandCoupé snadný přístup ke svému multimediálnímu světu.

Systém MULTI-SENSE – MEGANE Sedan

MULTI-SENSE

Systém MULTI-SENSE umožňuje nastavit osvětlení interiéru v 8 různých úrovních a nabízí výběr ze 4 režimů jízdy (MySense, Eco, Comfort a Sport), takže si jízdu snadno přizpůsobíte podle nálady a potřeb: upravit se dá zvuk a odezva motoru, řízení, konfigurace displeje řidiče a další.

 Asistenční systémy vozu MEGANE Sedan

Asistenční systémy Renault EASY DRIVE

Naše inovativní technologie umožňují snadné manévrování a zvyšují každodenní bezpečnost: adaptivní tempomat Stop & Go, Easy Park Assist, varování při opuštění jízdního pruhu, aktivní systém nouzového brzdění AEBS s detekcí chodců, detekce únavy řidiče, head-up displej, hands-free karta a další.

VARIANTY

Vyberte si variantu nového vozu MEGANE GrandCoupé, která vám bude nejlépe vyhovovat

 • Zen

  Zen

  Již od 505 000 Kč
  Hlavní vybavení
 • Intens

  Intens

  Již od 550 000 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +

Nový Renault MEGANE GrandCoupé podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Již od 505 000 Kč
Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Již od 535 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více