MEGANE Grandtour - exteriér

Nový Renault MEGANE GrandtourTechnologií k úspěchu

MEGANE Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

Vzhled Elegantní a modulární kombi

Se štíhlou siluetou, pevnými rameny, kabinou vybavenou špičkovými technologiemi a propracovanými detaily nese Nový MEGANE Grandtour hrdě znaky řady kombi a nabízí kombinaci elegance a univerzálnosti.

Prostor a modulárnost

Upravte si svůj prostor na palubě vozu

S modulárním zavazadlovým prostorem a řadou úložných prostor vám Nový MEGANE Grandtour nabízí kombinaci komfortu, stylu a pohodlí. Jsme na vaší straně každý den!

Zadní sedadla vozu Nový MEGANE Grandtour

Nakonfigurujte si svůj prostor podle svých potřeb

Máte při cestování hodně zavazadel? Díky zadním sedadlům Easy Break sklopným do roviny si s sebou můžete vzít vše, co potřebujete, aniž byste obětovali pohodlí na palubě vozu Nový MEGANE Grandtour. Chcete jej? Máte jej mít!

Přepravní kapacita vozu Nový MEGANE Grandtour

Využijte výhod přizpůsobitelného zavazadlového prostoru

Díky velkému zavazadlovému prostoru (až 521 l), rekordní délce pro náklad (2,7 m) a chytrým řešením úložných prostor se Nový MEGANE Grandtour přizpůsobí vašim potřebám tak, aby splnil i ta nejvyšší očekávání!

Hybridní vůz

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy. Všechny výhody elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí nová plug-in pohonná jednotka E-TECH.

  • Exteriér vozu Nový MEGANE Grandtour E-TECH

Nový MEGANE Grandtour je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu E-TECH kombinující benzinový motor 1,6 l a dva elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru. Plánujete vyrazit na dovolenou? Vydejte se na dlouhé jízdy, aniž byste museli mít obavy ohledně dojezdu (až 50 km(1) jízdy na elektrický pohon v kombinovaném režimu).

Objevte verziZjistěte více o vozu E-TECH PLUG-IN HYBRID

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.
(1) v kombinovaném cyklu WLTP

VERZE

Vyberte si verzi vozu Nový MEGANE Grandtour, která vám bude nejlépe vyhovovat

LIFE

LIFE

Již od 475 000 Kč
ZEN

ZEN

Již od 505 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +
INTENS

INTENS

Již od 580 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +
R.S.LINE

R.S.LINE

Již od 615 000 Kč
Hlavní vybavení předchozí verze +

Verze

Nový MEGANE Grandtour R.S. Line

Nový MEGANE Grandtour R.S. Line zaujme svým štíhlým, sportovním vzhledem.

  • Exteriér vozu Nový MEGANE Grandtour R.S. Line

Sportovní kombi

Je vybaven ikonickým předním nárazníkem  F1-Blade z řady R.S., zadním nárazníkem zvýrazněným chromovanou koncovou výfuku, výraznými 17” a 18” disky kol, volantem potaženým kůží s dvojitým diamantem R.S., hliníkovými sportovními pedály, čalouněním Alcantara® s integrovanými opěrkami hlavy... Díky svým vášnivým liniím a vytříbeným ozdobným prvkům má Nový MEGANE Grandtour co se týče stylu velký náskok. Stejně jako vy!

Objevte verzi

Nový Renault MEGANE Grandtour podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Již od 475 000 Kč
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Již od 795 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více