Nový Renault MEGANE

Technologie k vylepšení vašeho potěšení z jízdy

Již od
500 000 Kč
Kompaktní sedan MEGANE

VZHLED Kompaktní hatchback

Harmonické linie, propracované prvky a vytříbené provedení... Atraktivní a dynamický vůz Nový MEGANE vyjadřuje odvážný postoj, a odhaluje ještě propracovanější siluetu a špičkový interiér. Jste připraveni být středem pozornosti?

 

Zážitek na palubě vozu

Inovace, které zlepšují vaši celkovou pohodu

Optimalizujte své každodenní zážitky z jízdy díky naší technologii: asistenční systémy řidiče Renault EASY DRIVE, palubní multimediální systém EASY LINK, nastavení systému MULTI-SENSE a další.

EASY LINK - systém MEGANE

Dodejte svému cestování více zážitků díky EASY LINK

Jste připraveni na online zkušenosti, jaké jste ještě nezažili? S vaším multimediálním systémem EASY LINK, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte snadný přístup ke všem vašim aplikacím a online službám na 9,3” centrální obrazovce ve vašem voze Nový MEGANE.

MULTI-SENSE - MEGANE

Přizpůsobené zážitky z jízdy s MULTI-SENSE

Zvuk a odezva motoru, řízení, nastavení osvětlení interiéru a konfigurovatelný displej řidiče... S MULTI-SENSE si můžete vybrat ze 4 různých režimů (MySense, Eco, Comfort a Sport) a přizpůsobit si svou jízdu podle své nálady a potřeb.

Boční vnější profil sedanu MEGANE

Užijte si asistenční systémy řidiče Renault EASY DRIVE

Cestujte s klidnou myslí! Asistent pro jízdu po dálnici a v kolonách, adaptivní tempomat Stop & Go, aktivní systém nouzového brzdění s detekcí cyklistů a chodců... Naše asistenční systémy řidiče představují špičkové inovace a zlepšují vaši bezpečnost a usnadňují řízení.

HYBRID

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Užijte si nepřekonatelné potěšení z jízdy se všemi výhodami elektromobilu v kombinaci s univerzálností hybridu, které vám zajistí plug-in hybridní pohonná jednotka E-TECH.

MEGANE E-TECH - plug-in hybridní hatchback

Nový MEGANE je ztělesněním univerzálnosti zajištěné technologií dobíjecího hybridního pohonu kombinující benzinový motor 1,6 l a 2 elektromotory. Pro každodenní jízdu můžete naplno využít elektrický režim při rozjezdu a užít si tichou a pohodlnou jízdu s nesrovnatelnou odezvou motoru (až 65 km (1)v režimu jízdy na čistě elektrický pohon ve městě). Plánujete vyrazit na dovolenou? Cestujte s klidnou myslí a nemějte obavy ohledně dojezdu při delších trasách.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.

(1) ve městě WLTP (podléhá konečnému schválení)

(2) v kombinovaném cyklu WLTP (podléhá konečnému schválení)

VERZE

Vyberte si verzi vozu Nový MEGANE, která vám bude nejlépe vyhovovat

 • Zen

  Zen

  Již od 500 000 Kč
  Hlavní vybavení
  • Ocelové disky kol 16"
  • Volant potažený kůží
  • Vysoká středová konzole mezi předními sedadly s integrovanou loketní opěrkou
  • Přední mlhové světlomety
  • ...
 • Intens

  Intens

  Již od 545 000 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
  • Systém Renault Multi-Sense
  • Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná, s osvětlením nástupního prostoru
 • R.S. Line

  R.S. Line

  Již od 580 000 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
  • Dvouzónová automatická klimatizace
  • Zadní parkovací senzory
  • Disky kol z lehké slitiny 16"
  • LED denní svícení Edge Light
  • ...

Verze

Nový MEGANE R.S. Line

Nový MEGANE R.S. Line je vybaven sportovními prvky a vyjadřuje svůj jedinečný styl.

Inspirován sportem

Vnější vzhled vozu Nový MEGANE R.S. Line upoutá pozornost svými smyslnými liniemi, spoilerem ve stylu F1, který je symbolem řady R.S., zadním nárazníkem zvýrazněným dvojitými koncovkami výfuku a 17” a 18” disky kol. Uvnitř vozu se zamilujete do jeho vzhledu díky prvkům s karbonovým vzhledem a výrazným ozdobným prošitím, volantem potaženým kůží s vyraženým symbolem R.S. dvojitého diamantu Renault Sport, hliníkovými sportovními pedály a sedadly Alcantara® s integrovnými opěrkami hlavy.

Objevte verzi
Exteriér vozu MEGANE sedan

Nový MEGANE Grandtour

Vzhled, vybavení, technologie, pohonné jednotky... Nový MEGANE Grandtour vám poskytne nový přístup díky praktické variantě kombi a dodá nový rozměr vašemu cestování.

Vnější vzhled vozu MEGANE Grandtour

Elegantní a modulární kombi

S robustními rameny, plynulými liniemi, rekordní délkou pro náklad, štědrým a modulárním zavazadlovým prostorem a mnoha úložnými prostory - Nový MEGANE Grandtour je nepřehlédnutelné kombi, v němž se snoubí elegance a univerzálnost.

 

Plánujete krátký výlet ve městě nebo dlouhou cestu na dovolenou? Nový MEGANE Grandtour s pohonnou jednotkou E-TECH PLUG-IN HYBRID, vám nabízí odezvu a pohodlí jízdy na čistě elektrický pohon (dojezd až 65 km* v plně elektrickém režimu) a univerzálnost hybridu, aniž by byl dotčen dojezd vašeho vozu. Pohodlně se usaďte a užijte si jízdu!

 

* Ve městě WLTP.
 

Objevte verzi

Nový Renault MEGANE podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

Nový MEGANE Grandtour

Nový MEGANE GrandtourJiž od 530 000 Kč

Nový MEGANE Grandtour E-TECH

Nový MEGANE Grandtour E-TECHJiž od 795 000 Kč

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více