Exteriér vozu MEGANE R.S. Line

R.S. Line

Nový Renault MEGANE
  • Exteriér vozu MEGANE R.S. Line

Odhalte svou sportovní stránku

Nový MEGANE odhaluje svou novou verzi R.S. Line a ukazuje svůj jedinečný sportovní vzhled.

MEGANE R.S  Line - vnější vzhled přední části
MEGANE R.S  Line - vnější vzhled zadní části
MEGANE R.S  Line - interiér

Exkluzivní vzhled a vybavení

Exteriér vozu MEGANE R.S. Line

Vzhled inspirovaný světem Renault Sport: vnější vzhled...

Přední nárazník s charakteristickým prvkem F1-Blade a spodní částí se vzorem včelí plástve, 17” disky kol Montlhéry nebo 18” disky kol Magny-Cours z lehké slitiny...Nový MEGANE R.S. Line inspirovaný ikonickými modely Renault Sport dokonale vyjadřuje svou sportovní, ultradynamickou osobnost. Jste připraveni objevit nové vzrušující zážitky?

Volant, interiér - MEGANE R.S. Line

... a v interiéru.

Chtěli jste někdy zažít, jaké to je být pilotem Formule 1? Volant potažený perforovanou kůží s vyraženým symbolem dvojitého diamantu R.S., sportovní pedály z kartáčovaného hliníku, sportovní sedadla se zesílenou boční podporou... Udělejte si pohodlí ve sportovním kokpitu a užijte si jedinečný zážitek. Na značky, připravit, start!

Palubní deska v interiéru - MEGANE R.S. Line

Exkluzivní výbava

S černým interiérem přerušovaným červenými detaily, palubní deskou s obložením s karbnonovým vzhledem, černým potahem stropu, čalouněním Alcantara® s viditelným ozdobným prošitím a špičkovými materiály interiér vozu Nový MEGANE vyjadřuje eleganci do posledního detailu.

Nový Renault MEGANE podrobně

Objevte podobné modely

Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Již od 475 000 Kč
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Nový MEGANE Grandtour E-TECH
Již od 795 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více