Rodinné kombi Nový Renault Talisman Grandtour

Nový Renault Talisman Grandtourještě pohodlnější a elegantnější

vzhled Elegantní a univerzální kombi

Nový Talisman Grandtour dodržuje svou pověst dynamického kombi s elegantním tvarem a štíhlým profilem. Působivá přední část je zvýrazněna novými LED Matrix světlomety a novou čelní maskou.

zážitek na palubě vozu

Povyšte své cestování na novou úroveň

Naše inovativní technologie předvídají vaše potřeby a přizpůsobují se vašim každodenním činnostem, aby vám zajistily bezproblémovou jízdu.

Palubní deska, interiér - Talisman Grandtour

užijte si optimální pohodlí při jízdě

Od osvětlení interiéru až po individuální nastavení režimů motoru, vytvořte si personalizovanou jízdu díky možnosti výběru že 4 režimů (Eco, Comfort, Sport, MySense) na vašem systému Multi-Sense. Exkluzivní systém řízení všech 4 kol 4Control s variabilním nastavením tuhosti tlumičů vám umožňuje mít pod kontrolou změny směru jízdy vašeho vozu, kdykoli je to zapotřebí, čímž nabízí ostřejší ovladatelnost a přesnější manévrování.

Přední část vozu Talisman Grandtour

technologie se špičkovými inovacemi

Naše nejmodernější technologie jsou snadno dostupné pomocí 10,2” přístrojového štítu řidiče nebo 9,3” obrazovky multimediálního systému Easy Link s online připojením: světlomety LED Matrix Vision, Renault asistenční systémy řidiče Easy Drive, palubní multimediální systém Renault Connect, Multi-Sense a mnohem více.

verze

Nový Talisman Grandtour Initiale Paris

Nový Talisman Grandtour ve své špičkové verzi Initiale Paris je kombinací stylu a univerzálnosti.

  • Kožený interiér - Talisman Grandtour Initiale Paris

umění elegance

Nový Talisman Grandtour Initiale Paris odhaluje svůj silný a současně uhlazený vzhled, materiály vysoké kvality, výjimečné pohodlí a nejmodernější technologie. Ukazuje to nejlepší z našich zkušeností. Přesvědčí vás o propracovanosti v každém aspektu a vtáhne vás do svého exkluzivního světa.

objevte verzi

verze

Vyberte si verzi vozu Nový Talisman Grandtour, která vám bude nejlépe vyhovovat

Intens

Intens

již od 965 000 Kč
Initiale Paris

Initiale Paris

již od 1 215 000 Kč

Nový Renault Talisman Grandtour podrobně

Chcete si vůz prohlédnout osobně?

Najít nejbližšího prodejce

nebo
miniDealocMap

Objevte podobné modely

NOVÝ KOLEOS
NOVÝ KOLEOS
již od 845 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 430 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více