INITIALE PARIS Nový Renault TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS
Kožený interiér - TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Vyberte si dokonalost

Nový TALISMAN Grandtour je ztělesněním elegance, pohodlí a inovací. Jeho ikonická verze INITIALE PARIS přináší to nejlepší z našich zkušeností.

  • TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS - přední část
  • Kožený interiér - TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzivní vzhled a vybavení

Exteriér vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Štíhlý profil

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS zdůrazňuje své silné a propracované linie: elegantní styl je zkombinován s novými LED MATRIX světlomety, velkou chromovanou čelní maskou s logem INITIALE PARIS a speciálními 19” hliníkovými disky kol.

Světlé kožené čalounění vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzivní atmosféra

Obdivujte obložení z běleného dřeva, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla s masážní funkcí, čalounění z kůže Nappa zvýrazněné ozdobným prošitím v barvě Cognac, exkluzivní koberce, prémiový audiosystém Bose®, kvalitní materiály a další prvky. Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS poskytuje exkluzivní a prvotřídní zážitky z jízdy.

Exteriér vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Velký zavazadlový prostor

Prostorný a modulární zavazadlový prostor vozu Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS se sklopnými zadními sedadly Easy Break vám nabídne a rekordní délku pro náklad, abyste mohli cestovat bez omezení.

Nový Renault TALISMAN Grandtour podrobně

Objevte podobné modely

Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
Nový ESPACE
Nový ESPACE
Již od 1 270 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více