INITIALE PARIS Nový Renault TALISMAN Grandtour

TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS
  • Kožený interiér - TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Vyberte si dokonalost

Nový TALISMAN Grandtour je ztělesněním elegance, pohodlí a inovací. Jeho ikonická verze INITIALE PARIS přináší to nejlepší z našich zkušeností.

  • TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS - přední část
  • Kožený interiér - TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzivní vzhled a vybavení

Exteriér vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Štíhlý profil

Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS zdůrazňuje své silné a propracované linie: elegantní styl je zkombinován s novými LED MATRIX světlomety, velkou chromovanou čelní maskou s logem INITIALE PARIS a speciálními 19” hliníkovými disky kol.

Světlé kožené čalounění vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Exkluzivní atmosféra

Obdivujte obložení z běleného dřeva, vyhřívaná a odvětrávaná přední sedadla s masážní funkcí, čalounění z kůže Nappa zvýrazněné ozdobným prošitím v barvě Cognac, exkluzivní koberce, prémiový audiosystém Bose®, kvalitní materiály a další prvky. Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS poskytuje exkluzivní a prvotřídní zážitky z jízdy.

Exteriér vozu TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS

Velký zavazadlový prostor

Prostorný a modulární zavazadlový prostor vozu Nový TALISMAN Grandtour INITIALE PARIS se sklopnými zadními sedadly Easy Break vám nabídne a rekordní délku pro náklad, abyste mohli cestovat bez omezení.

Nový Renault TALISMAN Grandtour podrobně

Objevte podobné modely

Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Již od 845 000 Kč
ESPACE
ESPACE
Již od 1 270 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více