Nový Renault Trafic Passenger v karmínově červené barvě

Představujeme

NOVÝ RENAULT TRAFIC PASSENGER

váš ideální partner pro cestování

NOVÝ RENAULT TRAFIC PASSENGER
  • Nový Renault Trafic Passenger v karmínově červené barvě

expresivní design a červená barva Carmin

Nový Trafic Passenger vás zaujme modernizovaným vzhledem s expresivnější přední částí. Výrazně vertikální čelní maska vytváří kontrast vůči horizontálně orientované kapotě. Bezpochyby bude poutat pozornost.

 

Díky Full LED světlometům se světelným podpisem ve tvaru písmene C, LED mlhovým světlometům a řadě asistenčních systémů budete mít na cestách vždy dokonalý přehled.

 

Nový Trafic Passenger v exkluzivním uváděcím metalickém laku červená Carmin budete zbožňovat. Vzhled doplněný o nový design 17" disků kol vám zajistí, že budete vyčnívat z davu.

 

  • Přední část interiéru vozu Nový Renault Trafic Passenger

technologie a modulární uspořádání

Nový Trafic Passenger má nově navrženou kabinu, v níž se spojují technologie, design a pohodlí. Vodorovná linie palubní desky plynule navazuje na dveřní panely. Volant, řadicí páka i další ovládací prvky byly zcela přepracovány, aby vám poskytovaly unikátní zážitek z řízení. Objevte radost z cestování v plně vybaveném interiéru se spoustou nových prvků: bezdrátovou nabíječkou, extra velkým držákem nápojů, zásuvkou Easy Life a mnoha dalšími. Dlouhé i krátké cesty nebudou žádný problém!

 

Mějte přehled díky 8" obrazovce multimediálního systému Easy Link s navigací nebo bez. Zůstaňte v kontaktu díky technologii zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu, která je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. Přejděte na vyšší úroveň pomocí technologie hlasového ovládání a ovládacím prvkům na volantu.

 

Prostor pro cestující si zachoval modulární uspořádání a pohodlí, které je nejlepší ve své třídě. Vůz nabízí 5 až 9 míst, aniž byste museli slevit ze svých nároků na prostor pro zavazadla. Nový Trafic Passenger je vybaven vytápěním s optimalizovanou distribucí teploty pro zajištění absolutního pohodlí, bez ohledu na uspořádání interiéru.

  • Šikmý pohled na přední část vozu Nový Renault Trafic Passenger v karmínově červené barvě

zvýšená bezpečnost

Jezděte s klidem v duši díky nejnovější generaci asistenčních systémů řidiče integrovaných do vozu Nový Trafic Passenger. Adaptivní tempomat, aktivní systém nouzového brzdění (AEBS), systém varování před opuštěním jízdního pruhu a varování před vozidlem v mrtvém úhlu zajistí vaši bezpečnost při cestování.

 

Můžete si vybrat z nabídky motorů splňujících poslední emisní normu Euro 6. Vyberte si  pohonnou jednotku, která pro vás bude nejvhodnější, s manuální (110 k a 150 k) nebo automatickou převodovkou EDC (150 k nebo 170 k). Tato dvouspojková 6stupňová převodovka vám umožní rychlé a plynulé řazení rychlostních stupňů pro dosažení komfortní a klidné jízdy.

Zatímco čekáte...

Nabídka užitkových vozů Renault

naše užitkové vozy

prozkoumejte nabídku vozů
Nový Renault Trafic SpaceClass

Nový Renault Trafic SpaceClass

zjistěte více

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více