Motory Nový Renault TRAFIC Passenger Combi Van

Exteriér vozu TRAFIC Kombi

Podrobné specifikace

Nový motor pro vůz TRAFIC Kombi a automatická převodovka

Více výkonu, nižší spotřeba!

S novým motorem o objemu 2 l nabízí Nový TRAFIC Passenger Combi Van vyšší výkon a točivý moment při současném snížení spotřeby paliva. Zkombinujte úspornou jízdu s vyšší dynamikou!

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® výrazně snižuje emise znečišťujících látek při zachování výkonu vašeho motoru. Naplnění 20L nádrže aditiv je snadné díky snadno přístupnému víčku umístěnému v prostoru pro tankování vpravo od dveří řidiče. Můžete jej tak snadno a levně doplnit na čerpací stanici.

Stop & Start

Stop & Start

Tento systém vám umožňuje snížit spotřebu paliva a emise skleníkových plynů. Technologie Stop & Start vypne motor při zastavení (dopravní zácpa, červená na semaforu atd.) a automaticky jej nastartuje při opětovném sešlápnutí spojkového pedálu.

Režim ECO + DRIVING ECO2

Režim ECO + DRIVING ECO2

Aktivuje si reřim ECO tlačítkem na palubní desce pro optimalizaci spotřeby paliva. Zábavný a zároveň užitečný sysém DRIVINGECO2* je integrovaný do systému R-LINK Evolution. Díky jeho analýze vašeho jízdního stylu v reálném čase můžete posunout svůj ekologický způsob jízdy na další úroveň.

Spotřeba paliva je měřena v souladu s platnými právními předpisy, které jsou stejné pro všechny výrobce vozidel. Lze ji využít k porovnávání vozidel. Skutečná spotřeba paliva a AdBlue® závisí na podmínkách používání vozidla, jeho výbavě, zatížení a stylu řízení.

 

* V závislosti na verzi.

Extended Grip a zvýšená trakce vozu TRAFIC

Extended Grip

Již v sériové výbavě je k dispozici tato technologie umožňující předcházet prokluzu kol či uvíznutí na nezpevněném povrchu díky zlepšení trakce kol při rozjezdu či nízkých rychlostech.

 

 

Asistent rozjezdu do kopce vozu TRAFIC

Asistent rozjezdu do kopce

Nový Renault TRAFIC Passenger je vybaven asistentem rozjezdu do kopce.  Když se chcete rozjet, brzdný tlak je zachován ještě 2 sekundy poté, co pustíte brzdový pedál. Vůz tak necouvne a vy se můžete rozjet bez obav a stresu.

 

K dispozici v závislosti na verzi a volitelných možnostech. 

Nový Renault TRAFIC Passenger Combi Van podrobně

Objevte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Již od 617 000 Kč
Nový ESPACE
Nový ESPACE
Již od 1 270 000 Kč
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více