image

Nařízení o použití chemických látek

Ve společnosti Renault usilujeme o to, aby byl váš život lepší a snadnější. Již po několik desetiletí pracujeme na tom, abychom nabízeli vozy, které poskytují vyšší účinnost a způsobují menší znečištění.

Renault – Nařízení REACH

REACH: pro odpovědné používání našich výrobků

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 ze dne 18. prosince 2006 o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek (REACH), má za cíl podporovat ochranu lidského zdraví a životního prostředí před riziky souvisejícími s chemickými látkami. V souladu s našimi závazky jasně a přehledně informujeme o látkách obsažených ve výrobcích pro úklid, údržbu a opravy vašich vozů.

V souladu s našimi závazky jasně a přehledně informujeme o látkách obsažených ve výrobcích pro úklid, údržbu a opravy vašich vozů.

 

*(Registrace, hodnocení, povolování a omezování chemických látek, z angl. Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals)

Renault na silnici

Chcete zjistit více informací REACH o vašem voze?

Pro získání informací týkajících se vašeho vozu: jednoduše vyberte výrobce a model a získejte seznam látek REACH.

Zjistěte více

Chcete zjistit více informací o normách o ochraně životního prostředí?

Renault WLTP

Představení nových předpisů

WLTP a RDE

Přečtěte si více
Označení motoru Renault

Nové označení

Nové naftové a benzinové motory

Zjistěte více
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více