Objevte naši řadu Pro firmy a podnikatele

Mějte pod kontrolou náklady na provoz a údržbu.

 

Naše řada firemních vozů nabízí pohodlí, kvalitu použitých materiálů, výkonné motory a maximální přepravní kapacitu. Má vše, co potřebujete. S vozy Renault CLIO Pro firmy a podnikatele a Renault MEGANE Pro firmy a podnikatele, bude cestování vašich zaměstnanců snadnější a zároveň optimalizujete svůj firemní rozpočet.

Renault Business Client

Renault CLIO Grandtour Pro firmy a podnikatele

Nápadná osobitost, vynikající jízdní komfort a nekompromisní bezpečnost. Renault CLIO Grandtour Pro firmy a podnikatele má hodně co nabídnout.


Vyberte si verzi Limited a užijte si bohatou výbavu prvků: elektronická kontrola stability, LED světla pro denní svícení, manuální klimatizace, Multimediální a navigační systém Media Nav, asistent rozjezdu do kopce atd.

 

Objevte zákaznickou verzi vozu Renault CLIO Grandtour

Renault MEGANE Grandtour Pro firmy a podnikatele

Převratná aerodynamika, nižší hmotnost vozidla a přesnější řízení... Naši inženýři se soustředili na kvalitu za účelem zlepšení odolnosti vozu Renault MEGANE Grandtour Pro firmy a podnikatele. Výsledek? Delší životnost dílů, které podléhají opotřebení a méně častý servis. Objevte výkon dvou naftových motorů: dCi 95 FAP eco2 (spotřeba: 4,1 l/100 km, emise CO2: 106 g/km) a dCi 110 FAP eco2 (spotřeba: 4,4 l/100 km, emise CO2: 114 g/km).*


* Spotřeba paliva a emise jsou měřeny v souladu s platnými právními předpisy.

Objevte zákaznickou verzi vozu Renault MEGANE Grandtour
Renault Business Client
Renault Business Client

Objevte také...

Pro profesionály

Naše vyhrazené služby.
 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více