Přestavby užitkových vozů Renault Pro+

Zjistěte více o našich řešeních na míru pro vaše podnikání.

 

Široká nabídka zahrnuje jak tovární přestavby, tak řešení našich lokálních dodavatelů.

Renault Business Client

Certifikace dodavatelů přestaveb

  • Renault Business Client

Kvalita

 

Díky přísnému systému certifikace našich dodavatelů získáváte jistotu kvality provedených úpravy.

 

Záruka

 

Dodavatelé s certifikací Renault respektují naše normy a technologie při výrobě vozu a mají plnou podporu našich inženýrů. Díky tomu provedené úpravy vliv neovlivňují záruku samotného vozidla.

 

Více informací získáte u dealerů sítě PRO+, specialistů na užitkové vozy a jejich přestavby.

Přeprava zboží

  • Renault Business Client

Skříňová nástavba a valník s plachtou

 

Renault nabízí z výroby skříňovou nástavby o objemu 20 a 22 m3. K dispozici jsou verze s předním i zadním pohonem vč. varianty se zdvojenou zadní nápravou. Maximální užitečná hmotnost u 4,5t verze dosahuje 1,77 t.

 

Další řešení skříňových nástaveb či valníků s plachtou jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality. Na přání klienta lze vůz vybavit spací nástavbou, hydraulickým zadním čelem, bočními dveřmi, sadou spoilerů apod.

Isothermické nástavby

  • Renault Business Client

Isotherm nástavba

 

Tento typ přestavby je realizován na bázi modelu MASTER podvozek prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

 

Isotherm vestavba

 

Úpravy jsou realizovány na bázi modelů KANGOO, TRAFIC a MASTER s objemy přepravního prostoru 3 - 17 m3.Nabídka zahrnuje vše od běžné rozvážky, přepravy léků, květin až po transport hluboce zmrazeného zboží, masa ve visu či multiteplotní přepravu.

Valník

  • Renault Business Client

Tovární řešení Renault zahrnuje valníky s hliníkovými bočnicemi v několika délkách. Vybrat si můžete verze s předním i zadním pohonem vč. varianty zdvojené zadní nápravy. V nabídce je i verze dvojkabina pro 6 až 7 osob. Další verze jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality provedených úprav.

Sklopný valník

  • Renault Business Client

Tovární řešení čítá hned několik variant o různých délkách včetně dvojkabiny pro 6 – 7 osob. Vybrat lze ocelovou či hliníkovou nástavbu, jedno- případně třístranné sklápnění. Vrcholem je 4,5t verze s užitečnou hmotností 1626 kg. Kromě toho je možné realizovat přestavbu na valník u našich lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

Přeprava osob

  • Renault Business Client

Osobní verze modelů Renault zahrnují modely KANGOO (5 míst) či TRAFIC (5 až 9 míst). V nabídce je ale také tovární úprava modelu MASTER – verze Bus s kapacitou až 17 osob.

 

Pokud potřebujete převážet zároveň větší objem zboží či zavazadel, jsou tu varianty TRAFIC Combi Van či MASTER Combi, které zvládnou 5 až 9 osob.

 

Další řešení například pro převoz pacientů jsou zajištěny prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

Přeprava zvířat

  • Renault Business Client

Přeprava koní

 

Přestavba pro přepravu koní je realizována na plošině modelu MASTER. Vyznačuje se zejména nízko položenou podlahou pro usnadnění nastupování koní do vozu. V nabídce je několik variant a to i s úpravami pro spaní.

 

Tento typ úpravy je zajištěn výhradně prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

  • Renault Business Client

Objevte také...

Renault Pro+

Naše nabídka užitkových vozů.

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více