Přestavby užitkových vozů Renault Pro+

Zjistěte více o našich řešeních na míru pro vaše podnikání.

 

Široká nabídka zahrnuje jak tovární přestavby, tak řešení našich lokálních dodavatelů.

  • Renault Business Client

Certifikace dodavatelů přestaveb

Renault Business Client

Kvalita

 

Díky přísnému systému certifikace našich dodavatelů získáváte jistotu kvality provedených úpravy.

 

Záruka

 

Dodavatelé s certifikací Renault respektují naše normy a technologie při výrobě vozu a mají plnou podporu našich inženýrů. Díky tomu provedené úpravy vliv neovlivňují záruku samotného vozidla.

 

Více informací získáte u dealerů sítě PRO+, specialistů na užitkové vozy a jejich přestavby.

Přeprava zboží

Renault Business Client

Skříňová nástavba a valník s plachtou

 

Renault nabízí z výroby skříňovou nástavby o objemu 20 a 22 m3. K dispozici jsou verze s předním i zadním pohonem vč. varianty se zdvojenou zadní nápravou. Maximální užitečná hmotnost u 4,5t verze dosahuje 1,77 t.

 

Další řešení skříňových nástaveb či valníků s plachtou jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality. Na přání klienta lze vůz vybavit spací nástavbou, hydraulickým zadním čelem, bočními dveřmi, sadou spoilerů apod.

Isothermické nástavby

Renault Business Client

Isotherm nástavba

 

Tento typ přestavby je realizován na bázi modelu MASTER podvozek prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

 

Isotherm vestavba

 

Úpravy jsou realizovány na bázi modelů KANGOO, TRAFIC a MASTER s objemy přepravního prostoru 3 - 17 m3.Nabídka zahrnuje vše od běžné rozvážky, přepravy léků, květin až po transport hluboce zmrazeného zboží, masa ve visu či multiteplotní přepravu.

Valník

Renault Business Client

Tovární řešení Renault zahrnuje valníky s hliníkovými bočnicemi v několika délkách. Vybrat si můžete verze s předním i zadním pohonem vč. varianty zdvojené zadní nápravy. V nabídce je i verze dvojkabina pro 6 až 7 osob. Další verze jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality provedených úprav.

Sklopný valník

Renault Business Client

Tovární řešení čítá hned několik variant o různých délkách včetně dvojkabiny pro 6 – 7 osob. Vybrat lze ocelovou či hliníkovou nástavbu, jedno- případně třístranné sklápnění. Vrcholem je 4,5t verze s užitečnou hmotností 1626 kg. Kromě toho je možné realizovat přestavbu na valník u našich lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

Přeprava osob

Renault Business Client

Osobní verze modelů Renault zahrnují modely KANGOO (5 míst) či TRAFIC (5 až 9 míst). V nabídce je ale také tovární úprava modelu MASTER – verze Bus s kapacitou až 17 osob.

 

Pokud potřebujete převážet zároveň větší objem zboží či zavazadel, jsou tu varianty TRAFIC Combi Van či MASTER Combi, které zvládnou 5 až 9 osob.

 

Další řešení například pro převoz pacientů jsou zajištěny prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

Přeprava zvířat

Renault Business Client

Přeprava koní

 

Přestavba pro přepravu koní je realizována na plošině modelu MASTER. Vyznačuje se zejména nízko položenou podlahou pro usnadnění nastupování koní do vozu. V nabídce je několik variant a to i s úpravami pro spaní.

 

Tento typ úpravy je zajištěn výhradně prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

Renault Business Client

Objevte také...

Renault Pro+

Naše nabídka užitkových vozů.
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více