Zjistěte více informací o síti Renault Pro+

Naše nabídka užitkových vozů

Zjistěte více o naší široké nabídce užitkových vozů. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER se přizpůsobí vašemu podnikání. Se stovkami možných konfigurací splňují všechny potřeby vašeho podnikání. Karoserie, motory, výbava interiéru... vytvořte si vůz, který pro vás bude ten pravý.

Naše přestavby vozů

Využijte co nejvíce z našeho na míru vytvořeného designu. Naši vybraní přestavbáři dokážou přestavět vůz v souladu s průmyslovým návrhem našich produktů, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost. Můžete také čerpat výhody z optimálních podmínek jak u záruky, tak poprodejního servisu.


Naše specializovaná síť Renault Pro+

Nové a ojeté vozy, příslušenství, doplňky, financování, údržba... Naše týmy jsou pevně odhodlány usnadnit vám váš výběr a zachovat vaši mobilitu.

Speciální služby

Váš čas je vzácný. Zjistěte více o našich službách, které nabízíme, abychom vám pomohli s koupí a údržbou vašeho vozu. Financování a daně, doplňky a příslušenství, správa vozového parku, údržba atd. Je naším úkolem, abychom co nejvíce usnadnili váš život.


Uznávané zkušenosti ve 114 zemích

Díky naší široké nabídkové řadě jsme jedničkou na evropském trhu s užitkovými vozy již od roku 1998. Podpořena tímto úspěchem roste skupina Renault na celém světě. Jsme mezi prvními třemi výrobci užitkových vozů v mnoha zemích, včetně Brazílie, Argentiny, Alžírska, Maroka a Turecka.