Design ke zvýšení výkonu Nový Renault MEGANE R.S.

Sportovní vůz MEGANE R.S.

VNĚJŠÍ VZHLED

Skutečně sportovní hot-hatch

Nový MEGANE R.S. lze považovat za etalon pro sportovní hatchbacky; uvnitř i zvenčí.

  • Vnější vzhled vozu MEGANE R.S. a MEGANE R.S. Trophy
  • Boční vnější profil vozu s disky kol MEGANE R.S.
  • MEGANE R.S. - vnější vzhled zadní části

SILNÉ STRÁNKY

Skutečně sportovní hot-hatch

Nový MEGANE R.S. lze považovat za etalon pro sportovní hatchbacky; uvnitř i zvenčí.

Přední část MEGANE R.S.

Nárazník s lištou ve stylu F1, voštinová čelní maska se znakem R.S. dvojitého diamantu a další: Nový MEGANE R.S. vyjadřuje skutečně sportovní výkon.

LED světlomety - MEGANE R.S.

Nový MEGANE R.S. vám zajistí špičkové osvětlení. Jako připomínku motoristických závodů jsou jeho doplňkové světlomety ve tvaru šachovnicového praporku vybaveny technologií R.S. LED Pure Vision.

Interiér - palubní deska - Renault MEGANE R.S.

Sportovní palubní deska s 10,2” přizpůsobitelným přístrojovým štítem a 9,3” multimediální obrazovkou EASY LINK, speciální volant R.S. potažený kombinací kůže/Alcantara© s pádly řazení, hliníkové pedály, exkluzivní čalounění a další prvky. Zvolte si kombinaci potěšení a výkonu!

VZHLED INTERIÉRU Výjimečně sportovní interiér

Exkluzivní čalounění R.S., špičkové materiály a propracované detaily se symbolikou identity Renault Sport… Probuďte v sobě závodního jezdce uvnitř sportovního kokpitu vašeho vozu Nový MEGANE R.S.!

Nový Renault MEGANE R.S. podrobně

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více