R.S. Trophy Nový Renault MEGANE R.S.

Sportovní vůz MEGANE R.S. Trophy
  • Vnější vzhled přední části vozu MEGANE R.S. Trophy

Jste připraveni to rozjet?

Objevte Nový MEGANE R.S. v jeho exkluzivní verzi Trophy a připravte se vyrazit na dráhu.

Připravit, start!

  • Vnější vzhled přední části vozu MEGANE R.S. Trophy
  • Disky kol vozu MEGANE R.S. Trophy
  • Zadní část vozu MEGANE R.S. Trophy

Exkluzivní vzhled a vybavení

Zadní část vozu MEGANE R.S. Trophy

Smyslný a sportovní design

Nový MEGANE R.S. Trophy určitě upoutá vaši pozornost. Lišta ve stylu F1 s označením Trophy, červené brzdové třmeny Brembo®, 19’ disky kol Fuji Light a pneumatiky Bridgestone® S007. Uvnitř nového interiéru naleznete exkluzivní skořepinová sedadla Recaro s čalouněním Alcantara©, která vám poskytnou mimořádnou oporu při rychlém průjezdu zatáčkami.

Palubní deska v interiéru - MEGANE R.S. Trophy

To nejlepší z technologie Renault Sport

R.S. Monitor, R.S. Drive, Launch Control, Multi Change Down… Dodejte vašim zážitkům z jízdy dotek nejvyšší třídy a užijte si nesrovnatelnou kontrolu díky našim exkluzivním palubním technologiím Renault Sport dostupným na vašem 10,2’’ přístrojovém štítu obsahující speciální funkconality pro model R.S. a 9,3’’ multimediální obrazovce EASY LINK.

Podvozek MEGANE R.S. Trophy Cup

Exkluzivní podvozek Cup

Nový MEGANE R.S. Trophy je navržen tak, aby vylepšil váš výkon na silnici. Jeho 1,8l motor o výkonu 300 k doplňuje exkluzivní podvozek Cup, který je vybaven sportovními prvky, jež mění vše. Jaké jsou jeho silné stránky? Diferenciál s omezenou svorností Torsen®, dvoumateriálové přední brzdové kotouče, tužší  pružiny, tlumiče a stabilizátory. Dopřejte si ještě sportovnější vzrušení!

Nový Renault MEGANE R.S. podrobně

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více