Vše, co potřebujete vědět o koupi elektromobilu Renault

Nižší náklady na údržbu nebo koupě prostřednictvím různých smluv vyhrazených pro elektromobily atd. Získejte všechny informace, které potřebujete ke koupi elektrického vozu Renault.

Proč si koupit elektromobil Renault?

  • Nabídka elektromobilů Renault

vůz s nulovými emisemi

Přidejte se k ekologickému hnutí a současně šetřete peníze díky elektromobilu Renault.

Kromě toho, že váš elektromobil Renault neprodukuje žádné emise, nevytváří ani žádný zápach a jezdí naprosto tiše. Dostaňte se z bodu A do bodu B bez problémů díky jeho reálnému dojezdu až 395 km (WLTP), v závislosti na modelu.

S naší nabídkou elektrických vozů se můžete připojit k trendu elektrické mobility a objevit radost z jízdy bez vytváření emisí CO2, uhlovodíků z výfukových plynů nebo pevných částic.

vyzkoušejte Zoe

Jaké výhody nabízí elektromobil co se týče údržby?

  • Údržba elektromobilu

nižší náklady na údržbu

Servisní smlouvy jsou stejné pro vozy s klasickým pohonem i elektromobily. 

 

Údržba elektromobilu je však snadnější a levnější, než je tomu u vozů s klasickým pohonem. U vozidel s klasickým pohonem je nutné pravidelně měnit motorový olej, aby se zajistilo správné mazání a chlazení bloku motoru. Také je třeba měnit olejové a vzduchové filtry, kontrolovat rozvodové řemeny či stav turbodmychadla a jeho součásti. 

 

Výměny oleje jsou u elektromobilů minulostí, protože elektromotor nepotřebuje mazání. Také vaše brzdové destičky, kotouče a bubny mají významně delší očekávanou životnost, jelikož vůz často využívá ke zpomalení rekuperačního brzdění. Celkově je díky minimálnímu počtu pohyblivých části v pohonném řetězci elektrického vozu nutno servisovat jen malé množství dílů.

ceník Zoe

Výhody koupě elektrického vozu Renault

Výkon elektromobilu Renault
Pronájem baterie

Vozy Renault máte na dosah ruky, ať už jste podnikatel nebo si kupujete auto pro sebe. Zeptejte se u svého prodejce na nejlepší způsob financování přizpůsobený vašim potřebám.

Smlouva o pronájmu baterie pro elektromobil Renault

Smlouvy o službách Renault vám poskytnou předvídatelnost nákladů na služby. Přesně tak, jak se vám to hodí.

více o servisních smlouváchkalkulačka servisních smluv
Opětovný prodej baterie

Využijte nabídku pojištění, kterou nabízí společnost Renault.

NEDC a WLTP? Co je to ověřený dojezd vozu?

  • certifikace dojezdu vozu

řada povinných zkoušek

Tyto certifikační protokoly se provádí v laboratorních podmínkách na základě standardizovaných jízdních cyklů (doba trvání, rychlost, vybavení, teplota atd.) k měření spotřeby energie a dojezdu elektromobilů. 

Před zářím 2017 platil protokol NEDC (New European Driving Cycle). Od té doby jej nahradil protokol WLTP.

WLTP je mnohem přesnější než NEDC. Jeho výsledky se mnohem více blíží reálným podmínkách každodenní jízdy. Bere v úvahu typ vozu, jeho vybavení a vybrané doplňky. 

V praktických podmínkách dojezd a spotřeba měřené dle protokolu WLTP lépe odráží skutečné použití v porovnání s měřením NEDC a bez jakéhokoli vlivu na výkon a spotřebu vozu!

Objevte naše technologie pro elektrické vozy

Technologie pro elektrické vozy

Všechny vaše dotazy ohledně elektromotorů

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více