MÉGANE Grandtour

Důsledně dokonalý


Nechte se uchvátit jeho šarmem...

Renault MÉGANE Grandtour Limited vás okouzlí svými 16“ disky kol z lehké slitiny, LED denním svícením. Zatmavená zadní okna a kryty vnějších zpětných zrcátek v lesklé černé barvě  zvýrazňují jeho barvu, zatímco chromovaný znak a prahové lišty "LIMITED" dodávají elegantní vzhled. Renault MÉGANE Grandtour Limited okamžitě zaujme vaše smysly!

Objevte znovu zábavu z jízdy

Renault MÉGANE Grandtour Limited, který je kombinací pohodlí, bezpečnosti a požitků z jízdy, byl navržen tak, aby splňoval všechny vaše potřeby. Jeho návrháři jej vybavili množstvím prvků výbavy: dvouzonová automatická klimatizace, dešťovým a světelným senzorem, tempomatem s omezovačem rychlosti, zadním parkovacím senzorem, speciálně navrženým čalouněním apod. Vše, co potřebujete k rozjasnění vašich cest.

Vyberte si svůj motor

Renault MÉGANE Grandtour Limited se dodává s řadou vysoce účinných benzinových nebo naftových motorů nabízejících různé výkony a šestistupňovou manuální nebo automatickou dvouspojkovou převodovku. Úsporné motory Energy poskytují úžasně zábavný zážitek z jízdy.