MÉGANE R.S.

Pro opravdové sportovce

Megane RS - Žlutá Sirius ENV


Objevte DNA vozů Renault Sport

MÉGANE R.S. Trophy-R, to je čisté sportovní potěšení. S parametry 275k / 201 kW a 360 Nm je Renault MÉGANE R.S. 275 Trophy-R napěchován emocemi. Má pouze dvousedadlové uspořádání, lithium-iontovou baterii*, kit s výkonnými dvoudílnými brzdami*, titanový výfuk od renomované společnosti Akrapovič atd.

* Příslušenství, které je k dispozici pro majitele vozu MÉGANE R.S. (informace na www.renaultsport.com).

Vůz trhající rekordy

S vozem Renault MÉGANE R.S. 275 Trophy-R naši inženýři přenesli do reálného světa koncept vozu trhajícího rekordy. Optimální ovladatelnost, hrubší zvuk a vůz byl odlehčen o 101 kg v porovnání s Renault MÉGANE R.S. 275 s podvozkem Cup na 19palcových kolech... Výsledek: rekordní čas 7:54.36 na Severní smyčce okruhu Nürburgring. Limitovaná edice Trophy-R je více než kdy jindy ztělesněním know-how a odborných zkušeností Renault Sport. Není proto divu, že všech 250 vozů z této limitované edice bylo velmi rychle vyprodáno.

Sdílejme své nadšení pro sportovní vozy

(Znovu)objevte motoristický sport! Sportovní vozy, které navrhli naši inženýři, poskytují vysoký výkon za dostupné ceny. Rozbuší vaše závodní srdce. Prodiskutujte a sdílejte své myšlenky s komunitou Renault Sport na Facebooku a podívejte se na video s rekordní jízdou ve voze Renault MÉGANE R.S. 275 Trophy-R na našem YouTube kanálu.

Pro více informací jděte na www.renaultsport.com