Nový MEGANE Grandtour

Technologií k úspěchu

Novy Megane Grandtour - Hnědá Cappuccino CNL


Nechte se strhnout jeho stylovým vnějším vzhledem

Renault MEGANE Grandtour Bose je vybaven 17" disky kol z lehkých slitin (k dispozici jsou i 18" disky kol z lehkých slitin), technologií Full LED světlometů, tzv. LED Pure Vision, a chromovanými prvky, které přitahují pozornost. Díky hudebnímu systému Bose, speciálně navrženému pro výjimečný zvuk, vás přenese no nové dimenze akustiky ve voze.

Objevte hudební systém Bose Surround Sound System

Znovu objevte každý detail vaší hudby. Naši inženýři blízce spolupracovali s týmy značky Bose, aby vám dopřáli přesný, čistý a vyvážený na míru šitý zvuk. Zkoumali jsme, analyzovali a kalibrovali každý akustický komponent kabiny Renault MEGANE Grandtour, abychom vám nabídli nové zážitky z hudby při každé vaší cestě.

Obdivujte vytříbenost kabiny

Abychom vám zaručili pohodlí, navrhli jsme každý aspekt Renault MEGANE Grandtour Bose s použitím těch nejlepších materiálů. Volant potažený pravou kůží Nappa, hlavice řadicí páky v kombinaci kůže/kov, chromované ozdobné prvky, speciální čalounění s technickými motivy, středová loketní opěrka na zadních sedadlech, masážní sedadlo řidiče, atd.