Nový Talisman Grandtour

Výkon

NOVÝ RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

Objevte dostupné motory pro každou verzi

Intens
Intens
Initiale Paris
Initiale Paris

Diesel (2)

Blue dCi 160 EDCjiž od
965 000 Kč
Blue dCi 190 EDCjiž od
1 005 000 Kč
již od
1 215 000 Kč

Podrobné specifikace

Další podrobnosti o motorech

Blue dCi 160 EDC

zábavný

Zkombinujte potěšení z jízdy a pohodlí s tímto čtyřválcovým motorem o objemu 2,0 l a výkonu 160 k, který se dodává se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC. Díky technologii AdBlue® můžete mít celou škálu zážitků a současně mít pod kontrolou spotřebu paliva a dosahovat nižších emisí oxidů dusíku.

Blue dCi 190 EDC

vysoký výkon

Dokážete zvládnout ještě větší výkon? Tento čtyřválec o objemu 2,0 l a výkonu 189 k zajistí vašemu vozu zrychlení a rozjezd, jaký si zaslouží. Je k dispozici se 6stupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou EDC a nabízí zážitky z jízdy, které překonají i vaše nejdivočejší očekávání. S technologií AdBlue® můžete mít pod kontrolou spotřebu paliva vašeho vozu a současně snížit emise oxidů dusíků.

Nový Renault Talisman Grandtour podrobně

Objevte podobné modely

NOVÝ KOLEOS
NOVÝ KOLEOS
již od 845 000 Kč
CAPTUR
CAPTUR
již od 430 000 Kč

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více