Vydejte se s námi na společnou cestu k budoucí mobilitě

Připoj se k nám

Aktivity skupiny Renault v České republice

RENAULT

Renault, historická značka mobility a lídr v oblasti elektrických vozidel v Evropě, vždy vyvíjel inovativní vozidla. Její ambicí je ztělesňovat modernost a inovace v oblasti technologií, energetiky a služeb mobility v automobilovém průmyslu i mimo něj.

Nowy Duster Dacia

DACIA

Dacia  přináší do automobilového světa naprosto výjimečný koncept. Ve stále složitějším světě se zaměřuje na to, co je nejdůležitější: na to, aby nové vozy byly dostupné pro co nejvíce lidí a uspokojily potřeby jejich každodenní mobility. 

Alpine Groupe Renault samochody sportowe

ALPINE

Alpine se stala značkou věnovanou inovativním, autentickým a exkluzivním sportovním vozům skupiny Renault. Značka Alpine přináší „garáž snů“ exkluzivních a futuristických sportovních vozů, které vás donutí snít, ale jsou určeny pro skutečný život.  

SKUPINA RENAULT

Renault Group je mezinárodní společnost pocházející z Francie. Naše značka má za sebou více než 115 let zkušeností. Působíme ve 128 zemích světa. Díky spolupráci se strategickými partnery jsme 4. automobilkou na světě. Dnes s námi spolupracuje přes 120 000 lidí po celém světě. Všichni sdílíme společnou vášeň: auta.

NAŠE BANKOVNÍ SLUŽBY A SLUŽBY STARAJÍCÍ SE O MOBILITU

Mobilize nabízí vzrušující pracovní příležitosti a zkušenosti v bankovním sektoru  a těší se významné pozici v rámci automobilového průmyslu. Při práci ve společnosti Mobilize budete rozvíjet své dovednosti v profesionálních a angažovaných týmech. Učení, sdílení, růst a úspěch jsou čtyři dimenze zkušeností, které nabízíme našim zaměstnancům. 

Nowy Duster Dacia

SÍŤ AUTORIZOVANÝCH PRODEJCŮ RENAULT A DACIA

Naše síť autorizovaných prodejců značek Renault a Dacia nabízí komplexní služby, a to jak jednotlivcům, tak firemním zákazníkům, v oblasti: prodej nových vozů Renault a Dacia (osobní a lehké užitkové vozy), prodej ojetých vozů všech značek, prodej finančních řešení a služeb, nabídka pojištění, mechanické a karosářské opravy a lakování.

Naše poslání

Nevíte jak vyměnit pneumatiku? Žádný problém.

Někteří naši zaměstnanci nemají ani řidičský průkaz. Ale všechny nás pohání to samé: vášeň. Vášeň, která plyne z našeho společného poslání: učinit mobilitu udržitelnou a dostupnou všem na celém světě. Pokud vás zajímá budoucnost mobility, čtěte dále.

Renault Group po celém světě

jsme v

39

zemích

více, než

156000

pracovníků

máme

21

specializací

Renaulution

Strategií Renault Group je ambiciózní transformační program zaměřený na posun od objemu k hodnotě.

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

Objevte všechny naše novinky