Zjistěte více informací o síti Renault Pro+

Nabídka vozů, služeb a sítě vyhrazené pro firemní zákazníky.

 

Hledáte celosvětovou a na míru vytvořenou odpověď na požadavky vašich pracovních úkolů? Zjistěte více o Renault Pro+, naší nabídce užitkových vozů a služeb navržených tak, aby splňovaly všechny potřeby vašeho podnikání.

Renault Business Client

Inovace pro vás

Naše nabídka užitkových vozů

 

Inovace je zakotvena v naší DNA. Ať už chcete nebo potřebujete cokoliv, máme řešení, které je dokonale uzpůsobené potřebám vašeho podnikání. Neustále zlepšujeme a diverzifikujeme naši nabídkovou řadu užitkových vozů a na míru navržených vozů s naší nabídkou přestaveb.

 

Renault Business Client

Naše nabídka užitkových vozů

Zjistěte více o naší široké nabídce užitkových vozů. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER se přizpůsobí vašemu podnikání. Se stovkami možných konfigurací splňují všechny potřeby vašeho podnikání. Karoserie, motory, výbava interiéru... vytvořte si vůz, který pro vás bude ten pravý.

 

Prohlédněte si naši nabídku užitkových vozů

Naše přestavby vozů

Využijte co nejvíce z našeho na míru vytvořeného designu. Naši vybraní přestavbáři dokážou přestavět vůz v souladu s průmyslovým návrhem našich produktů, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost. Můžete také čerpat výhody z optimálních podmínek jak u záruky, tak poprodejního servisu.

Zjistěte více o našich přestavbách vozů
Renault Business Client

Naše závazky vůči vám

Vyhrazený přijímací prostor a servis

 

Zjistěte více o naší specializované síti Renault Pro+ a jejích závazcích.

Renault Business Client

Naše specializovaná síť Renault Pro+

Nové a ojeté vozy, příslušenství, doplňky, financování, údržba... Naše týmy jsou pevně odhodlány usnadnit vám váš výběr a zachovat vaši mobilitu.

Zjistěte více o naší specializované síti Renault Pro+

Speciální služby

Váš čas je vzácný. Zjistěte více o našich službách, které nabízíme, abychom vám pomohli s koupí a údržbou vašeho vozu. Financování a daně, doplňky a příslušenství, správa vozového parku, údržba atd. Je naším úkolem, abychom co nejvíce usnadnili váš život.

Renault Business Client
Renault Business Client

Naše mezinárodní přítomnost

Renault na celém světě

Uznávané zkušenosti ve 114 zemích

Díky naší široké nabídkové řadě jsme jedničkou na evropském trhu s užitkovými vozy již od roku 1998. Podpořena tímto úspěchem roste skupina Renault na celém světě. Jsme mezi prvními třemi výrobci užitkových vozů v mnoha zemích, včetně Brazílie, Argentiny, Alžírska, Maroka a Turecka.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více