Užitkové vozy Renault

Poznejte modelovou řadu Renault.

KANGOO Express
KANGOO Express
Již od 424 500 Kč
Objevte
Nový TRAFIC
Nový TRAFIC
Již od 549 500 Kč
Objevte
Nový MASTER
Nový MASTER
Již od 621 500 Kč
Objevte

Velký výběr užitkových vozů

Obchodníci, cateringové firmy, majitelé obchodů... Hraje váš vůz zásadní úlohu při vašem podnikání? Naše užitkové vozy lze konfigurovat ve stovkách verzí a nabízí obrovskou škálu možností pro přizpůsobení dle vaší profesní činnosti. Je na vás, který si vyberete!

 

Vozy navržené tak, aby splnily očekávání profesionálů

Vnější vzhled, vybavení interiéru, přestavby na míru, příslušenství a vyhrazené služby... Naše užitkové vozy byly plně navrženy tak, aby splnily potřeby pro vaše obchodování. Jsou univerzální i pohodlné. Můžete si vybrat užitkový vůz navržený tak, aby překonal překážky, kterým čelíte, a zjednodušil váš každodenní život.

 

Zažijte inovace s nabídkou užitkových vozů Renault

Užitkové nebo elektrické vozy... Proč si vybírat? Společnost Renault pokládá inovace za svou prioritu a soustředila se na obohacení a diverzifikaci své nabídky užitkových vozů. Objevte naše dva užitkové vozy dostupné ve verzích Z.E. a vyberte si odpovědný a ekologicky šetrný rozvoz.

 • SubPrefooter Icon

  Získejte rychlou odpověďod našich vyškolených specialistů

 • SubPrefooter Icon

  Vyzkoušejte si modeldle vašeho výběru

 • SubPrefooter Icon

  Jezděte v pohoděse zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Usnadněte si živots portálem MY Renault

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více