image

Osobní vozy Renault

Poznejte modelovou řadu Renault.

"dostupné také ve verzi"
  • hybrid
CLIO
již od 335 000 Kč
  • elektrické
NOVÉ ZOE
již od 845 000 Kč
"dostupné také ve verzi"
  • plugin hybrid
CAPTUR
již od 440 000 Kč
"dostupné také ve verzi"
  • plugin hybrid
MEGANE
již od 505 000 Kč
"dostupné také ve verzi"
  • plugin hybrid
MEGANE GRANDTOUR
již od 535 000 Kč
NOVÝ MEGANE GRANDCOUPÉ
již od 445 000 Kč
KADJAR
již od 638 000 Kč
"dostupné také ve verzi"
  • hybrid
ARKANA
již od 675 000 Kč
KOLEOS
již od 865 000 Kč

Vozy, které splňují vaše každodenní potřeby

Proplétejte se hustou dopravou za volantem živého a kompaktního městského vozu. Užijte si pohodlí sedanu. Vezměte rodinu na dovolenou v univerzálním 7-místném MPV... Vozy Renault byly navrženy tak, aby splňovaly vaše každodenní potřeby. Změní každou vaši cestu v pohodové a uvolňující chvíle.

 

Nechte vůz Renault rozšířit vaše obzory

Odvažte se na dobrodružnou výpravu s vozem Renault! Obdivujte vzhled městského crossoveru. Vydejte se do terénu díky SUV s pohonem 4x4. Probuďte v sobě duši jezdce za volantem sportovního hatchbacku ... Svým vzhledem, technologií a výkonem vozy Renault vystupují z průměrnosti a naplňují vaše každodenní potřeby.

 

Vyberte si elektromobil

Objevte radost z plynulé, tiché a ekologické jízdy díky naší nabídce elektromobilů. Hybridní nebo klasické, vyberte si vůz s elektrickým pohonem z nabídky vozů, které jsou 100% elektrické, 100% praktické: cestování již nikdy nebude stejné! Zažijte inovace Renault!

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více