image

Osobní vozy Renault

Poznejte modelovou řadu Renault.

dostupné také ve verzi
  • hybrid
CLIO
již od 335 000 Kč
  • elektrické
NOVÉ ZOE
již od 845 000 Kč
dostupné také ve verzi
  • plugin hybrid
CAPTUR
již od 440 000 Kč
dostupné také ve verzi
  • plugin hybrid
MEGANE
již od 505 000 Kč
dostupné také ve verzi
  • plugin hybrid
MEGANE GRANDTOUR
již od 535 000 Kč
MEGANE GRANDCOUPÉ
již od 522 000 Kč
KADJAR
již od 638 000 Kč
dostupné také ve verzi
  • hybrid
ARKANA
již od 675 000 Kč
KOLEOS
již od 865 000 Kč
NOVÝ TRAFIC COMBI
již od 799 000 Kč

Vozy, které splňují vaše každodenní potřeby

Proplétejte se hustou dopravou za volantem živého a kompaktního městského vozu. Užijte si pohodlí sedanu. Vezměte rodinu na dovolenou v univerzálním 7-místném MPV... Vozy Renault byly navrženy tak, aby splňovaly vaše každodenní potřeby. Změní každou vaši cestu v pohodové a uvolňující chvíle.

 

Nechte vůz Renault rozšířit vaše obzory

Odvažte se na dobrodružnou výpravu s vozem Renault! Obdivujte vzhled městského crossoveru. Vydejte se do terénu díky SUV s pohonem 4x4. Probuďte v sobě duši jezdce za volantem sportovního hatchbacku ... Svým vzhledem, technologií a výkonem vozy Renault vystupují z průměrnosti a naplňují vaše každodenní potřeby.

 

Vyberte si elektromobil

Objevte radost z plynulé, tiché a ekologické jízdy díky naší nabídce elektromobilů. Hybridní nebo klasické, vyberte si vůz s elektrickým pohonem z nabídky vozů, které jsou 100% elektrické, 100% praktické: cestování již nikdy nebude stejné! Zažijte inovace Renault!

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více