image

Elektrické vozy Renault

Poznejte modelovou řadu Renault.

TWIZY
TWIZY
Již od 349 000 Kč
Nové ZOE
Nové ZOE
Již od 835 000 Kč
KANGOO Z.E.
KANGOO Z.E.
Již od 704 900 Kč
MASTER Z.E.
MASTER Z.E.
Již od 1 510 000 Kč

Velký výběr elektromobilů

Minivan s nulovými emisemi pro rozvoz zboží nebo dvoumístný elektromobil pro ekologické jízdy na nákupy. Naše elektromobily znovu objevují městskou mobilitu, která splní očekávání soukromých i firemních zákazníků. Městské vozy, nákladní vozy, miniautomobily, dodávky, atd. Vyberte si model elektromobilu Renault navržený pro vás.

 

Vylepšete kvalitu vašeho cestování díky našim elektromobilům

Plynulá a tichá jízda, nulové emise, skvělé zrychlení, bez rušení hlukem nebo nutnosti řazení... Optimalizujte kvalitu vašeho cestování a objevte potěšení z jízdy díky našim elektromobilům. Učiňte krok do budoucnosti a objevte nový způsob zážitků z jízdy s vozy Renault.

 

Objevte online služby našich elektromobilů Renault

Kdo řekl, že elektromobil je komplikovaný? Zůstaňte ve spojení a snadno naplánujte svou trasu s nulovými emisemi! Na nabíjecích místech na parkovištích, v nákupních centrech, na vašem pracovišti a samozřejmě u vás doma... Najděte nejbližší nabíjecí místo a užijte si mnoho řešení k nabíjení vašeho elektromobilu.

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více