Svolávací kampaně

Cílem našich svolávacích kampaní je zajistit vám ochranu ještě předtím, než se na vašem voze objeví problémy, a to prostřednictvím identifikace a řešení případných technických problémů v dealerství značky Renault. 

Krok 1

Zadejte identifikační číslo vozu (VIN) a zkontrolujte, zda je váš vůz zahrnut do svolávací kampaně.

Krok 2

Domluvte si schůzku se svým dealerem, který vám bezplatně a co nejrychleji zkontroluje a v případě potřeby vymění díly, kterých se svolávací akce týká.

Krok 3

Přivezte svůj vůz k opravě. Dealer se o váš vůz postará co nejrychleji.

ZADEJTE IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO SVÉHO VOZU (VIN)

Pokud je váš vůz zahrnut do svolávací akce, můžete se obrátit na svého prodejce.

naše priorita: vaše spokojenost

Aby bylo možné odpovědět na vaši žádost, zpracovává společnost Renault SAS a její schválení členové sítě (společně označovaní jako „Renault“) shromážděné údaje jako společní správci údajů. V souladu s platnými předpisy můžete požádat o získání a ověření svých osobních údajů shromážděných značkou Renault, opravit nepřesné informace, vymazat své osobní údaje a exportovat kopii svých údajů pro použití jinde. Můžete také kdykoli vznést námitku proti používání některých svých údajů, zejména pro účely komerčního průzkumu nebo profilování, a pozastavit používání svých údajů. Můžete také určit, jak má být s vašimi údaji naloženo v případě úmrtí. Všechna svá práva můžete uplatnit přímo u Renault SAS zasláním žádosti prostřednictvím formuláře https://www.renault.fr/vos-droits.html nebo poštou na adresu: Renault SAS, Direction juridique – Délégué à la protection des données, 122-122 bis avenue du Général Leclerc 92100 Boulogne-Billancourt. Pokud neobdržíte žádnou odpověď nebo pokud nejste spokojeni s odpovědí od společnosti Renault, můžete podat stížnost francouzskému úřadu pro ochranu osobních údajů (CNIL).

Máte právo se bezplatně zaregistrovat na seznam odhlášených uživatelů Bloctel, abyste již nedostávali nevyžádané prodejní nebo marketingové telefonáty.

Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.