Slavnostní galavečer v pátek 3. listopadu byl ve znamení ohně, požáru a především atraktivních finalistek a pohledných finalistů soutěže Miss Hasička a Hasič roku 2017. Vítězové získali mimo jiným zajímavých cen 6 měsíční zápůjčku vozidla Renault MEGANE Grandtour v „hasičské“ červené metalické barvě s dieselovým motorem o výkonu 110 koní.

Po celou dobu večera značka Renault vystavovala hostům žhavou novinku letošního podzimu – Renault ALASKAN. Jedná se o první vůz kategorie pick-up, který značka Renault uvádí na český trh. Na slavnostním vyhlášení byly vystaveny rovnou dva modely Renault ALASKAN – jeden ve hnědé metalické barvě vybavený hard-topem a jeden v hasičské červené barvě.

Po uváženém rozhodnutí odborné poroty se nejkrásnější hasičkou pro rok 2017 stala slečna ze Slovenska Nikola Kumpanová a Hasičem roku 2017 pan Pavel Andráško. Oběma vítězům gratulujeme a doufáme, že 6 měsíců s novým Renault MEGANEM Grandtour si náležitě užijí. Více fotografií ze slavnostního galavečera naleznete na stránkách FIRE TV.