video placeholder

NOVÝ RENAULT

MEGANE E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

pro všechny, kdo milují řízení

výkon

160 kW

nebo 220 kdostupné ve variantách equilibre, techno a iconic

zrychlení

7,4 s

0–100 km/hve verzi equilibre

450 km

dojezd (WLTP)k dispozici ve verzích s 60kWh baterií

ryzí pocit

ryzí vzhled

Kompaktní karoserie hatchbacku, styl crossoveru, výrazně tvarovaná záď, sportovní linie. Jeho aerodynamické linie mu dodávají výrazný vzhled a umožňují vzrušující jízdu. 20" kola, full-LED světlomety, 3D perleťový proužek na zadní části a zlaté detaily  podtrhují originální design.

Nový 100% elektrický Renault Megane E-Tech 100% electric – kokpit
  • OPENR A OPENR LINK, ROZHRANÍ NOVÉ GENERACE

   Získejte jeden z největších vestavěných digitálních displejů s novou obrazovkou openR s 774 cm2 plochy, kterou můžete využít, mít vše přehledně před sebou a vychutnat si snímky ve vysokém rozlišení. Na přístrojovém štítu sledujte to nejdůležitější: rychlost, navigaci nebo úroveň nabití.

  • vzrušující jízda

   Nový kokpit je zaměřen na řidiče. Ovládací prvky seskupené kolem kompaktního volantu uvolňují místo a zajišťují bezpečnější jízdu. Jízda je díky novému elektrickému posilovači řízení a nízkému těžišti citlivější a přesnější.

  • větší prostor

   Samotná představa o prostoru je revoluční. Spojení nové palubní desky s prostorově úspornou konstrukcí a absencí tunelu převodovky poskytuje více prostoru pro nohy a také úložného prostoru: volný prostor pro nohy na zadním sedadle 209 mm a 33 l úložného prostoru v kabině.

  • Chytrý vůz

   Megane E-Tech 100% elektrický je vybaven systémem openR link s integrovanými službami Google a může se pochlubit nejmodernějším systémem, který předvídá vaše potřeby a lépe se přizpůsobuje vašim zvykům.

  • vnitřní zpětné zrcátko s možností digitálního zobrazení

   Jedním rychlým pohybem můžete přepnout z tradičního zpětného zrcátka na rozšířený pohled kamery. Užijte si ničím nerušený výhled i s vysokými cestujícími nebo s přeplněnými zadními sedadly.

Renault Megane E-Tech 100% electric –přední část, palubní deska, zadní sedadla, zavazadlový prostor

ergonomický a prostorný

Platforma 100% elektrického vozu Megane E-Tech nabízí zcela rovnou podlahu. Další prostor je uvolněn díky extra mělké palubní desce openR: 209mm prostor pro nohy v zadní části, úložný prostor 33 l.

prémiový zážitek z jízdy

Dopřejte si odpočinek v nově vytvořeném prostoru pro cestující, kde je vše navrženo tak, aby vám usnadnilo cestování. Natáhněte ruku z nastavitelného sedadla s optimalizovanou oporou a dotkněte se velké obrazovky openR ve tvaru písmene L o ploše 774 cm2.

modulární uspořádání a úložné prostory

Indukční nabíječka v přední části, USB-C vstup v zadní části, centrální úložný prostor, centrální a boční úložné prostory a 440l zavazadlový prostor. 100% elektrický Megane E-Tech přivádí život na palubě vozu k dokonalosti.

čistá technologie

Renault Megane E-Tech 100% electric – obrazovka openR

S vestavěným Google: váš online zážitek z jízdy

Pomocí systému openR link s integrovaným Google můžete nakonfigurovat až 5 účtů. Získejte přístup ke všem svým oblíbeným aplikacím a užívejte si to nejlepší z Google bez připojení telefonu.
Mapy Google
Google asistent
Obchod Google Play
Harman Kordon

špičkový zvuk Harman Kardon

Exkluzivní nový systém Harman Kardon poskytuje všem cestujícím pohlcující zážitek. Dodává celkem 410 W prostřednictvím 2 výškových reproduktorů po stranách palubní desky, 2 basových reproduktorů ve výplních předních dveří, 2 výškových a 2 basových reproduktorů ve výplních zadních dveří a 1 subwooferu v zavazadlovém prostoru. Hudba se promění v nezapomenutelný zážitek díky 5 různým zvukovým nastavením a technologii Quantum Logic Surround™.

Maximalizovaná bezpečnost

26 asistenčních a bezpečnostních systémů slibuje jízdu bez starostí.

Renault Megane E-Tech 100% electric – asistenční systémy řidiče

asistenční systémy řidiče

Vydejte se na cestu za intuitivnějším a plynulejším řízením s 8 asistenčními systémy, které jsou k dispozici ve 100% elektrickém voze Megane E-Tech.

100% elektrický Renault Megane E-Tech – bezpečnost

bezpečnost

Jezděte v naprostém bezpečí! Inteligentní asistenční systémy řidiče sledují dopravní situaci a upozorňují vás na neočekávané události na silnici.

Renault Megane E-Tech 100% electric – parkovací asistenty

parkovací asistent

Už nikdy se nemusíte bát podélného parkování. Všechny parkovací manévry si usnadníte díky parkovacím asistentům.

čistě elektrický

Renault Megane E-Tech 100% electric – elektrická platforma

Komplexní inovace

Nová platforma CMF-EV je vybavena ultratenkou 60kWh baterií a kompaktním 160kW elektromotorem. Optimalizovaná rozložení hmotnosti, delší rozvor kol, kompletně plochá podlaha a nízké těžiště poskytují vozu lepší ovladatelnost a větší prostor na palubě.

Větší dojezd

100% elektrický Megane E-Tech je jedním z nejlehčích vozů ve své kategorii (pouze 1620 kg). Systém na palubě automaticky reguluje teplotu baterie a motoru. Díky shodnému výkonu bez ohledu na venkovní podmínky si užijete delší dojezd.

Pokročilá aerodynamika

Hledání inovativní aerodynamiky také pomáhá zvyšovat dojezd. Jeho výška, tvar střechy, úzké pneumatiky, tvarované nárazníky a výsuvné kliky dveří jsou konstrukční prvky, které zvyšují jeho efektivitu.

Znovuobjevení automobilu

Megane E-Tech 100% elektrický vás odveze kamkoli budete chtít. Na základě zkušeností z výzkumu a vývoje značky Renault nabízí dojezd až 450 km (300 km s baterií o výkonu 40 kW).

Renault Megane E-Tech 100% electric – řešení pro nabíjení

řešení pro nabíjení

Máte k dispozici širokou škálu nabídek na míru pro nabíjení doma, v práci nebo na cestách. Renault Megane E-Tech 100% elektrický se dodává s kabelem typu 3, který lze použít v domácím Wallboxu nebo ve veřejné nabíjecí stanici.

Renault Megane E-Tech 100% electric – online služby

zůstaňte ve spojení s vaším vozem

Pomocí aplikace My Renault si můžete zjednodušit každodenní život a ovládat vůz na dálku z telefonu: zbývající dojezd, blízké nabíjecí stanice, plánování nabíjení, plánování cest a mnoho dalšího.

2 dostupné výbavy

2 dostupné varianty

verze

techno
již od 1 205 000 Kč
 • zadní full LED svítilny s 3D efektem "moiré"
 • vysoká středová konzole s loketní opěrkou
 • automatická dvouzónová klimatizace

Jděte ještě dále

Objevte naše různé nabídky financování a celou řadu příslušenství navrženou speciálně pro váš budoucí 100% elektrický vůz Megane E-Tech.

Renault Megane E-Tech 100% electric – financování

financování a služeb pro 100% elektrický vůz Megane E-Tech

financování jen pro vás, abyste si mohli vychutnat zážitek ze 100% elektrického vozu Megane E-Tech

prohlédněte si naše řešení
Megane BCB

příslušenství

od přepravy přes nabíjení až po možnosti personalizace

objevte příslušenství