Expanze Renaultu ve třídě malých dodávek začne po novém roce

Týkat se bude KANGOO i EXPRESSU

"Nové Kangoo jako prostorný osobní i užitkový vůz s pěti místy tradičně chce oslovit výrazným designem, komfortem a rozšířenou výbavou. Verze Van nabídne multimediální systém Renault EASY LINK a nové asistenty řízení včetně digitálního vnitřního zpětného zrcátka Permanent Rear View. Nově homologovaný systém umožňuje skvělou viditelnost dozadu přenosem obrazu z prostoru za autem. V seznamu výbavy přibude i kontrola stability návěsu Trailer Swing Assist a nouzové aktivní brzdění AEBS (Advanced Emergency Braking System)." - autor Jan Říha.

  • Kangoo Van Express Van

Trojlístek pohonů včetně elektromobilu

Dodávkové Kangoo bude k dispozici s manuální i automatickou převodovkou a ve dvou délkách. Jeho užitečný objem nabídne 3,3 až 3,9 m³ ve standardní verzi a 4,2 až 4,9 m³ v prodloužené variantě. Pohánět je budou naftový i benzínový motor. V duchu doby nesmí chybět ani čistě elektrická varianta.

Více o Renault KANGOO ExpressKonfigurovat
  • Express

Express s novým interiérem i sedačkami

Novinkový Express dostal moderní interiér a zesílená sedadla. Vylepšena byla ergonomie, uvnitř přibyly i nové úložné prostory. Jejich objem 48 litrů i objem pro náklad 3,3 až 3,7 m³ kralují v dané třídě malých dodávek.

Mám zájem o nový vůzTestovací jízda

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více