Renault - Roland-Garros electric fleet

Renault a Roland-Garros se spojily, aby posunuly lajny

Od roku 2022 je Renault prémiovým partnerem Roland-Garros (French Open), poskytujícím elektrickou mobilitu.

Renault je prémiovým partnerem Roland-Garros (French Open)

Renault x Roland-Garros

Renault x Roland-Garros mají stejné kořeny, obě značky se zrodily ve Francii, se silnými mezinárodními ambicemi. Oběma jsou společné hodnoty „Made Of France“: vášeň a odvaha.  

 

Partnerství Renault s Francouzskou tenisovou federací (FFT) bylo ještě zřetelnější, protože je založeno na dvou společných strategických pilířích: udržitelné mobilitě a společenské odpovědnosti. 

 

Poprvé v historii Roland Garros bude logo Renault umístěno na sítích pěti hlavních kurtů po celou dobu trvání turnaje, od kvalifikačních kol až po finále. 

Renault - R5 Roland-Garros concept

Koncept Renault 5 Roland-Garros

Partnerství s Roland-Garros, podepsané v roce 2022, přináší novou saténově bílou metalickou barvu pro budoucí 100% elektrický městský vůz.

Renault 4EVER Trophy

Renault 4EVER Trophy

4EVER Trophy se vrací k ikonické modré barvě Ile-de-France, která měla premiéru na modelu 4L v roce 1962.

elektrická vozová flotila

Udržitelnost je pro obě značky klíčová. Renault urychluje svou transformaci s cílem stát se do roku 2030 plně elektrickou značkou v Evropě.


Tento závazek se projevuje tím, že z celkového počtu 160 vozů Renault je k dispozici flotila 100 vozů Megane E-Tech se 100% elektrickým pohonem.  

 

Společnost Renault bude mít v areálu Roland-Garros také stánek o rozloze 150 m². Diváci se budou moci seznámit s elektrickou a elektrifikovanou řadou vozů Renault – 100% elektrickým vozem Megane E-Tech, prototypem vozu Renault 5 a zcela novým hybridním SUV Austral, které bude mít na Roland Garros veřejnou světovou premiéru. 

GIVE ME 5

Současně s podpisem této partnerské smlouvy společnost Renault spustila nový projekt společenské odpovědnosti značky věnovaný mladým generacím GIVE ME 5. 

 

Renault chce nejprve podpořit hraní tenisu ve městech tím, že s pomocí místních umělců obnoví hřiště v okrajových částech měst. Očekává, že do konce roku otevře dva kurty ve Francii. 

 

Společnost Renault představí během turnaje Roland-Garros výzvu „Let Challenge“, která pomůže financovat projekt „GIVE ME 5“. Pokaždé, když se podávaný míč dotkne horní části sítě předtím, než dopadne do servisního dvorce, což se během turnaje stane v průměru více než 2000krát, Renault na tuto sociální iniciativu vyčlení finanční částku. 

dozvědět se více

Showcar Renault MEGANE eVISION

Nový 100% elektrický vůz Megane E-Tech

zjistěte více
Nové vozy Renault

nové hybridní SUV Austral E-Tech

zjistěte více
elektrický prototyp vozu Renault 5

elektrický prototyp vozu Renault 5 E-Tech

zjistěte více